Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri kockáztatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri kockáztatni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit gyerek korom óta ismerek.A szüleink nagyon jó barátok így párszor már beszélgettünk de nem mondanám barátnak,inkább csak ismerősnek.A barátai és a családom mindig drukkoltak,hogy egy pár legyünk.Egy ideje fel is keltette az érdeklődésemet.Viszont a fiú 2 évvel idősebb mint én és ezért nem tudom,hogy tekinthete úgy rám mint lehetséges barátnőre.Ezen kívül van köztünk jó pár ellentét is,mivel ő inkább egy komolyabb srác és hát nem mondom,hogy én komolytalan vagyok inkább nagyon élénknek nevezném magam.Amikor a suliban beszélgettünk többen is megjegyezték,hogy látszott rajtunk,hogy zavarban vagyunk(igen hát persze,hogy elpirultam).Ha találkozunk mindig mosolyog és távolról is rámköszön.Mintha néha keresné a tekintetemet.Kezdeményezett már többször beszélgetést de más konkrét jelet nem vettem észre.Viszont volt,hogy megdicsért valamit rajtam.Persze nem lehet azt mondani,hogy szerelmes vagyok vagy valami,csak ő az első fiú aki elnyerte a tetszésem.Szerintetek megéri várni,hogy mit fog lépni?Vagy inkább hagyjam?

2017. ápr. 27. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vàrj..fiatal vagy..végülis vki vàr 5-6éve is..
2017. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én most 17vagyok, fiú meg19..Várják amíg ő 24 lesz,én meg 22?
2017. ápr. 27. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne kezdeményezz! Inkább küldj neki apróbb jeleket. (Pl.: szemkontaktus, dicsérd meg te is valamijét, mosolyogj rá stb.) DE NE hívd el randira és ne legyél rámenős se! A korkülönbség szerintem abszolút ideális, azzal gond nem lehet, sőt szerintem tökéletes. Tudod a lányok hamarabb érnek, mint a fiúk. Ha egyidősek lennétek, akkor valószínűleg számodra túl gyerekes lenne a srác, de így kb. egy-egy!


Remélem tudtam segíteni!

2017. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) hát semmiképp nem akartam randira hívni.
2017. ápr. 29. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!