Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsak vissza egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak vissza egy lányt? Valahogyan vissza tudom szerezni a szerelmét?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki éveleje óta osztálytársam. Már fél éve szerelmes vagyok belé. Amikor még nem ismertem írta meg nekem hogy szeret, de féltem neki elmondani hogy mit érzek iránta. Közben egy fiú elkezdett vele ismerkedni( de csak barátok lettek)

Többször megöleltem kezdtem vele megismerkedni és egyre jobban csak ő járt a fejemben. És még mindig nem mertem neki elmondani... Mégegyszer megírta nekem hogy szeret de akkor sem mertem neki élőben szerelmet vallani... Rá 4 hétre megmondtam neki... Megkérdezem hogy van e valami esélyem és azt mondta hogy nem tudom de később azt mondta hogy inkább legyünk barátok. Azóta nagyon nem beszélgettünk, csak az osztályban. Valahogyan vissza tudom szerezni a szerelmét?


2017. ápr. 27. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
15F
2017. ápr. 27. 16:02
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ezen inkabb az ido segithet, ugy nez ki ez a hajo eluszott. Beszelgess vele azert, ne hagyd veszni a barátságotokat sem, es ki tudja, lehet kesobb lesz meg valami:)

16L

2017. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2017. ápr. 27. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!