Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi is a helyzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, multkor együtt ittunk, akkor aztmondta érez irántam valamit. Nem foglalkoztam vele mert hogy "részeg".. másnap rákérdeztem mi volt ez és akkoris ugyan azokat mondta, de közben egy másik csávóval randizott aki el elvileg össze is jöttek, de ha írok neki azonnal visszaír, megbeszéltünk egy találkozót, úgymond "randit" arra is okést mondott.. Most lesz egy rendezvény amire megyek, ő megtudta és most kitalálta hogy ő is jön..

Én vagyok teljesen összezavarodva vagy csak nem értek valamit?

A lány 17éves, de nem átlag mai viselkedéssel..

Köszönöm a segítséget!


2017. ápr. 27. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Buta liba.
2017. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezen nincs amit érteni.
2017. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!