Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki eléggé szimpatikus, és szerintem kölcsönös is az érzés. Viszont, csak azt nem tudom, hogy hogyan kezdeményezzek vele beszélgetést. Nem szoktunk beszélni egyáltalán, csak szemezünk. Szerintetek? Lány vagyok.

2017. ápr. 29. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

1. házi nyúlra nem lövünk.

2. jó gyökér lehet az illető ha neked kell kezdeményezni már bocs...

3. szerinted kölcsönös az érzés. és ha nem? buktad...

2017. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Szia. Szeretném megkérdezni, hogy hanyadikos vagy, mert ez is segít a tanács adásban.

Nos még soha nem is beszéltetek egymással vagy volt azért már egy két kommunikációs helyzet?

Véleményem szerint mivel osztálytársak vagytok, így könnyebb helyzeted van mintha egy idegent szólítanál le. Elég sok helyzet adódhat amikor kicsit kevesebben vannak körülöttetek és akkor oda tudsz menni hozzá. Kezdheted egy: hogy vagy-al, ha épp tanul akkor egy: mit tanulsz-al, esetleg az elező órán, napon történt érdekesebb dolog felhozásával. De mindezek mellet intézheted úgy is, hogy spontánnak tűnjön az egész. Pl ha máshol van órátok és a folyosón mentek menj mellé (persze akkor amikor nem beszél senkivel) és jelentsd ki pl: haj irodalom jön de utálom ezt az órát. Xy tanár borzalmas mert...

Szerintem amúgy nem kell egyáltalán ráparázni az ilyenekre hisz ő az osztálytársad miért ne beszélgethetnél vele? :)

2017. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha akar valamit lépjen ő , ne te kényeztesd el mert akkor nagyképű lesz . Aztán ha mégse jön össze simán balhét okozhat lejárattat meg egyebek akár később is ha mégsem jártok . Ekkor ha van még közös pár iskolaévetek az nagyon tré lesz .
2017. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 esztendős vagyok, tehát kilencedikbe járok. :) Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. ápr. 29. 15:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó, és igen! Egyszer-kétszer már előfordult, hogy váltottunk egymással pár szót, de ha nagy általánosságban veszem a helyzetet, akkor egyáltalán nem kommunikálunk.
2017. ápr. 29. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2023. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!