Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert akarja a baratnom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarja a baratnom, hogy szakitsunk az elso problemanal?

Figyelt kérdés

Allitolag szeret... De megis szakitani akar. Van egy olyan problemank, hogy o hamarosanbelkotozik de nem igazan messzire. Siman megoldhatnank a dolgot, tulajdonkeppen semmi az a tavolsag a mai vilagba. Viszont o szakitani akar meg "mielott jobban belemerulnenk" a kapcsolatba. Szerinte igy fajdalommentesebb lesz. Mert meg csak 2 honapja vagyunk egyutt. Viszont en mar szeretem szoval semmikeppen nem akarom ezt.

Az az igazsag, hogy o nagyon gyakran valtogatja a fiujait. Szerintem van valami baj vele, valami nem stimmel. Szerintem nagyon fel, hogy szerelmi csalodas eri meg kicsit talan tarsfuggo is vagy nemtudom nem ertek ehez. Pedig nagyon romantikus lany es okos is. De nem nagyon tud megmaradni sokaig valaki mellett. A baratnoi szerint en nagyon tetszek neki de "fel tolem". Szerintuk kuzdjek erte mert en mas vagyok es mutassam meg neki hogy nem akarom kihasznalni. De nem tudom mit mondhatnek neki, en hiaba mondom, hogy szeretem szerintem nem hiszi el. Csak fogalmam sincs hogyan tudnam bizonyitani.


2017. ápr. 29. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha be akarod bizonyítani, hogy más vagy, akkor nem mondanod kell a dolgokat, hanem csinálni. Ha semmiképpen nem akar veled maradni, akkor nem foghatod vissza, de az írásodból az jön le, hogy nem erről van szó. Szerintem mondd meg neki, hogy az, hogy kicsit kevesebbet látjátok egymást, nem fogja megváltoztatni az érzéseidet, és még akadályt sem fog jelenteni, mert meg fogod látogatni, igyekszel igazodni hozzá, stb., és ha ő is próbálkozik, akkor ez nem lehet gond. És hogy neked így sem lesz fájdalmas folytatni, mert őt szereted, vele akarsz lenni, és ha ehhez az kell, hogy többet vársz a találkozókra, és többet utazol, akkor legyen. Szóval semmi értelmét nem látod annak, hogy szétmenjetek, mert tudod, hogy számodra ez nem fog olyan nehézséget okozni, amiért ne érné meg folytatni. Ha pedig más az oka annak, hogy szakítani akar, akkor azt mondja el. És ha be is tartod amiket mondasz, akkor azzal már be is bizonyítottad, hogy más vagy, mint a többi srác!
2017. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!