Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy fiút kedvesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fiút kedvesen de határozottan visszautasítani?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé meggyült a bajom a fiúkkal.Többen is próbálkoztak,de nem igazán tudom,hogy hogyan lehet visszautasítani úgy,hogy utánna ha találkozunk ne legyen kényelmetlen,vagy ne bántsam meg őket.Nem értik meg,hogy most még nem kell nekem kapcsolat.

2017. ápr. 29. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Ne utasítsd vissza egyiket se, lehet, hogy az egyik megadja amit szeretnél:)

Amúgy ha lesz egy barátod az is tökéletes érv:)

Szóval szerintem mond azt, hogy a jelenlegi állás szerint nem viszonozod:)

2017. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mondd neki/nekik, hogy úgy érzed, nem tudnád viszonozni, átverni meg nem akarod őt/őket.
2017. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor engem utasítottak/utasítanak vissza, akkor megszakítom az illetővel az összes elérhetőséget. Ha esetleg látnám, levegőnek nézném (ha durván utasítottak vissza) vagy csak máshol mennék. Nem szívesen látnám azt, akinél egyáltalán nincsen semmi esélyem!
2017. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nah épp ez a baj.
2017. ápr. 29. 22:53
 5/10 Bebu01 ***** válasza:
89%

Nem tudom.

Qrva szar érzés, ha visszautasítanak.Főleg ha régebb óta kiszemelted a lányt, és sokat gondolszrá.

Ha nincs barátod, akkor adj egy esélyt.

2017. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj hogy sokszor még egy kicsit sem ismer a lány és esélyt sem ad az egésznek. Ez szokott sza@ul esni. Elso benyomas ra fektetnek mindent. Es ha elsore nem majd masodjara.. Megy a kovetkezo fiuhoz mert annyi fiu odavan erte. Csak az lesz a bokkeno mikor csak lefekteti a fiu aztan semmit sem akar utana csak sirni fognak, es megis erdemlitek lanyok, csodalkoztok pedig van egy csomo esely arra h megismerjetek egy fiut de ti nem mert van meg rajta kivul 100 masik hat ha ilyen makacsok vagytok megis erdemlitek h csak arra kelletek, ti se nezitek a fiut mikor nevetve otthagyjatok.. Majmok.
2017. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Szerinted akkor az elutasítás nincs rendben de a hitegetés az okés?Én nem azt mondom,hogy most valamiért nem felel meg hanem,hogy egyáltalán nem akarok megismerni most senkit komolyabban.Szerinted jobb ha azt mondom:oké beszélgessünk,akár szeress belém de min.1évet várnod kell és akkor majd talán de akkor sem biztos?Szerinted jobb lenne ha elvenném az esélyt attól,hogy más lányokat megismerjen?És majd azt mondom bocsi de nem?Ami nem megy nem kell eröltetni,nem megyek csak azért bele egy kapcsolatba,hogy pár hónap után közöljem,hogy vége.Szerintem ez így fer,hogy addig utasítom vissza amíg még nem beszélünk szerelemről.
2017. máj. 2. 21:03
 8/10 Bebu01 ***** válasza:
100%

Mért nem szeretnél párkapcsolatot?

Lehet a végén te szeretnél bele és ő utasítana vissza, mert még sem vagy szimpi neki.

2017. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mond neki meg hogy nem szeretnék kapcsolatot de egy jó szex bármikor beleférhet .
2017. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg amit gondolsz . Mond neki pl azt Hogy Én most nem lennék képes egy kapcsolatra de nekem bejönnél nem veled van a baj de most ez nekem nem alkalmas stb .
2017. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!