Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Nem akarok vele sajnálatból járni, az mind2nek rossz lenne! Van egy 20éves fiú, házibuliba megismerkedtünk, később msnen beszélgettünk, volt számcsere napi többször felhivott!

Figyelt kérdés
Ma visszont ivott egy kicsit és msnen majdnem szerelmet vallott!De én a baráságot nem akarom elrontani!Mi legyen most?Msnről tiltsam le ne vegyem fel ha hív vagy mi?Hiányozna ha nem tartanám a kapcsolatot de neki lehet jobb lenne!
2010. máj. 23. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hiv, vedd fel, ÉÉÉÉSSS mondd el neki hogy nem akarsz többet. Komolyan erre magadtól nem jönnél rá?!
2010. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úhhh voltam már énis így!!:S

Hát engem nem tiltott le a lány...viszont másnap írtam neki, hogy tartsunk 1 kis időt! Eltelt 1 kis idő és ugyanúgy találkozgattunk.

2010. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már,nincs szükség arra,hogy kitiltsad!Csak simán,de szépen,ad tudtára,hogy egyelőre nem akarsz többet barátságnál!:)
2010. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Női logika. "Nem akarom elveszíteni a barátságát, ezért felrúgom a barátságunkat, csak hogy ne legyünk többek." :D


Beszéld meg vele nyíltan, hogy nem szeretnél többet barátságnál. Amúgy miért csak barátságból tudnál vele járni?


20F (Nem az említett srác vagyok, mert nem szokásom tat részegre inni magam, meg van is jelenleg barátnőm. :D)

2010. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, szerelmet vallot 1 hét után a srác. Megmondtam neki, hogy nem akarok semmit, ő könyörgött, én meg sajnáltam, és nem akartam akkora bunkó lenni, hogy letiltom. Még egy hétig könyörgött, hívogatott, már görcsben volt a gyomrom, megmondtam neki, hogy letörlöm, elköszöntem, és tiltás-törlés...
2010. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!