Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemrég szerelmes lettem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szerelmes lettem az egyik osztálytársamba és ezzel egy időben a haveromnak is megtetszett a lány. Ők már beszélnek Facebookon, de én még nem is beszéltem vele azon a napon kívül. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tegnap kb. délig azon gondolkodtam, hogy mit csináljak. Ekkor haverom mondta, hogy ő beszélt vele Facebookon, én pedig úgy álltam hozzá, hogy elengedem. Ezt le is írtam a haveromnak aki írta, hogy neki teljesen mindegy úgyis a lány dönt. Én addig a napig kb. nem is beszéltem vele és azóta se nagyon, viszont akkor mutatott pár felém pár "jelet".(pl. megfogta a kezem) Eljött az éjszaka és én róla álmodtam. Ma reggel nem bírtam annyiba hagyni ezt, és gondolkodtam mit tehetnék. Nem akarok neki Facebookon írni, mert az szerintem nem olyan, viszont a suliba se akarok vele beszélni erről. Arra jutottam, hogy elhívom valahova kajálni és ott elmondom neki amit érzek. Ennél tudtok jobb ötletet, vagy ez jó lesz? Ennek annyi hátulütőjét látom, hogy ha nem jön el enni, akkor nem tudok neki semmit se mondani, nekem pedig ez fontos lenne még akkor is, ha nemet mondd.

2017. máj. 1. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, kétesélyes.


Ha bejössz a csajnak, a barátodat veszted el (szinte kizárt, hogy csak ennyire érdekelje, hogy "majd a csaj dönt"), ha a csajnak a barátod tetszik, a barátodat veszted el.

2017. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel!

Ha nem megy el kajálni, akkor mondd h nem baj, akkor máskor eljöhetne fagyizni/sütizni.

Suliba legyél vele udvarias segíts neki cipekedni.

Kérdezd meg tőle h kész van e a házija, ha nincs akkor szívesen odaadod neki.

Mindenbe próbálj jobb lenni a haverodnál!!

Ha ez nem segít akkor SadStory!

2017. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Abban esetleg tudtok segíteni, hogy miként kezdjek el "udvariaskodni"? Kicsit fura lenne nekem is, neki is és mindenki másnak is, hogy egyszer csak milyen udvarias vagyok, miközben nem is beszéltünk előtte egymással. De egyébként ezek nálunk ilyen alap dolgok, hogy előre engedjük a lányokat, vagy ha megkérnek akkor visszük a táskájukat.
2017. máj. 1. 15:47
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ne enni hívdd el mert azt sok lány nem szereti ha mások előtt kell ennie

Inkább csak sétáljatok:)

2017. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyébként azon gondolkodtam, hogy fagyizás lesz belőle, esetleg ha rossz az idő akkor sütizés.
2017. máj. 3. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy lett-e ebből az egészből valami :D Összejöttetek? Mi történt?
2017. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!