Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik és szeretem is.

Minden nap beszélünk, van amikor én írok neki, van amikor ő nekem.

De azt mondja, hogy nem akar kapcsolatot senkivel.

Akkor inkább mondjam neki, hogy ne beszéljünk többet?

Mert nekem így csak fáj az elérhetetlensége és folyton eszembe jut.



2017. máj. 5. 16:00
 1/2 anonim válasza:
Sajnos tapasztaltam hasonlót, és azt kell mondanom, hogy inkább felejtsd el! Annyi más lány van még, hogy biztos, hogy találsz jobbat! Ne keseregj, a világ nagy és biztos vagyok benne, hogy találni fogsz egy csodásabbat! Fel a fejjel :)
2017. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ő már elmondta, hogy nem akar kapcsolatot, ha erőlteted, akkor csak el fog lökni magától még jobban. szeretni lehet tovább, de nem szerelemből, inkább barátilag. úgy őszinték maradhattok egymással, és nem lesznek kínosak a beszélgetések. tapasztaltam hasonlót, ahol az egyik fél szerelmes lett a másikba, de ő meg nem akart vele járni. meg is romlott nagyon a kapcsolatuk. legyél kedves, ne sértődj be, és továbbra is barátok maradtok. sajnos e nagyon nehéz döntés. ne akarj mártírkodni utánna, hogy játszod a depist. inkább legyél vele türelmes. remélem minden jól alakul majd
2017. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!