Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vallott szerelmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vallott szerelmet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel jóban vagyok, 3 hónapja ismerem, de nem érzek iránta semmit...ami azt hiszem normális, mert 3 hónap nem nagy idő, még akkor sem ha minden nap beszélünk...ő tudja hogy szeretek egy másik fiút, mert beszéltem vele erről...erre 2 hónap múlva csak úgy mondja hogy szeret...meg reméli én leszek a felesége a jövőben stb...


De ha tudja hogy mást szeretek miért mondta ezt el? Ahjj ráadásul olyan aranyos....megsérteni sem akarom...meg a másik, hogy a bánatba jut neki ilyen eszébe ha nem is ismer olyan régóta?



2017. máj. 4. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég vad gondolat: talán azért vallott szerelmet, mert ............ szeret. Ennyire egyszerű. Az érzelmeknek nem lehet parancsolni.
2017. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta, hogy te szereted, hanem ö szeret téged. Lehet amikor meglátott (3 honapja) azota szerelmes beléd.
2017. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hazudj, lassan 4 éve ismersz ><

Ja vagy nem rólam lenne szó?

2017. máj. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elhiszem, hogy nem akarod megbantani, de igy valamilyen szinten hitetgeted, o neki (szerintem) most olyan mintha allandoan huznak vegig a boren a kest, ha te azt mondod nem akarsz semmit, az olyan lesz, mintha bele allitottad volna a kest a kezebe, fajni fog neki, de elmulik, igy remenykedik es az ledig folyamatosan faj neki, melyik a jobb?
2017. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!