Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressek ki osztálytársból?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki osztálytársból?

Figyelt kérdés

Elevéből nem járnék osztálytárssal és ahogy én érzem ( bár barátok mást mondanak) nem is jövök be a másik félnek

16/F



2017. máj. 9. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást, nézz hobbi után, járj ki haverokkal, csináld azt amit szeretsz...
2017. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedben nem adnám fel a reményt. :) Konkrétan tőle hallottad, hogy nem vagy szimpatikus neki? Nem... Akkor meg? Ha majd az ő szájából hallod ugyanezt, akkor lehetsz elkeseredve, de még akkor sem! Mindig van egy kis reménysugár, amibe kapaszkodhat az ember! Egyébként is... Ki mondta, hogy nem lehet járni osztálytárssal? Hol van megtiltva? Sehol! :) Ha ezt az "elvet" betartotta volna mindenki az életben, akkor rengeteg gyönyörű család nem létezne jelenleg. Miért vonod meg magadtól a jót? Szedd össze magadat, és küzdj érte! Csak bátran! ;)
2017. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van az elottem szolonak.17 eves lany vagyok es en is az osztalytarsammal jarok.En sem akartam,elleneztem is de hat megtortent es nagyon boldog vagyok.Nem annyira friss a kapcsolatunk maar egy ideje egyutt vagyunk.Meg lehet am oldani,h ne logjatok egymas nyakan :D

Szerintem ne add fel a csajszit :) nem kell minden olyan lehetoseget elszalasztani,amire paran aztmondjak h rossz :)

2017. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

1. Fontos tanács: "Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni."

2. A típust nem kell feladnod... nézz körül és csodák csodája találsz hasonló lányokat...

3. Mindig a lány választ, csak ott kell lenned, hogy észrevegyen...

2017. máj. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!