Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kérhetek véleményeket? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek véleményeket? Nem cikizéseket.

Figyelt kérdés

Egy fiúval hónapokig találkozgattunk, majd jött a csók. Utána 2 hétre rá lefeküdtünk. Korai?

14L(már15)

19F(ő18 volt)



2017. máj. 10. 18:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy basszus :D ő legalább nem csak arra használ ki :)
2017. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Énis annak érzem magam.:)

Első barátom, szüleim is elfogadták,apám nagy nehezen,adta előszőr a szigorút,( egyébként nagyon az) de jól megy minden és imádjuk egymást.

2017. máj. 10. 18:38
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is ismerek hasonló esetet, ők már több, mint 1 éve együtt vannak és tényleg nagyon boldogok. A fiút ismertem és nagyon fura volt, először nagyon furán néztem rájuk. De azóta beláttam, hogy simán lehetséges, viszont ennél nagyobb korkülönbséget ilyen fiatalon már tényleg nem tudok elképzelni. Nektek további boldog kapcsolatot kívánok!
2017. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem korai, hónapokig ismerkedtetek. Volt időd véleményt formálni és elköteleződni, ahogy neki is.

Legszigorúbb értelemben véve sem korai. A minősége és tartóssága a kapcsolatnak nem ezen fog múlni.

2017. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkii.
2017. máj. 10. 19:16
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Édesem. Ezt 1-2 év múlva nagyon meg fogod bánni. :(
2017. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Lehet komoly ha tényleg szeret.
2017. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Hát...talán kissé korai volt az, hogy lefeküdtél vele. Ez attól is függ, hogy te is tényleg komolyan gondoltad azt, hogy lefeküdj vele, vagy inkább a fiú volt az aki jobban akarta, hogy lefeküdjetek és te megtetted azért, hogy ne veszítsd el (esetleg).
2017. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan.. ez az egész arra volt jó hogy itt hencegj. Nem gondolod hogy elég gyerekes a viselkedésed?

Most én is verjem itt magam ,hogy 17 évesen van gyakorlatilag egy c1-es nyelvvizsgám ,folyékonyan beszélek nyelveket es holnap előrehozott erettségim lesz és megvan az idei és jövő évvégi angol ötösöm? :DD

Licitálhatunk egymásra meg henceghetünk de csak megjegyzem anonim oldal és senkit sem érdekel úgyhogy felesleges:)

Egyébként meg minden cikizés és off nélkül te büszke vagy arra hogy 14 éves kislányként ,általános iskolásként szétraktad a lábad?

Szép ,jó dolog hogy együtt vagytok azóta is de 1000-ből 1 ilyen van. És pont az ilyen kérdések miatt hiszi majd a többi 13-15 eves kiscsaj hogy akkor nekik se lesz semmi bajuk.

Szóval a kérdésed valódi szándéka nem a véleményfelmérés volt igazán ,hanem a hencegés (aminek a felére ne legyél inkább büszke) valamint mivel úgy se fogadsz el másféle véleményt mint a tiéd pláne semmi értelme.

Szóval ebből látszik a szellemi éretlenséged:)

2017. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!