Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolába, velem egyidős. Sokat szemezünk, meg néha úgy "véletlenül" megbök, vagy hozzámér. Nem tudom hogy tetszik-e nekem, de szerintem igen vagy nem is tudom. Meg szerintem én is bejövök neki, de nem merem elmondani mit érzek. Múltkor leült mellém és elmentem onnan, aztán ráírtam facen hogy, "Szia, mizu?" de letiltott és most soha többet nem tudok beszélgetni vele. Odamenni nem akarok mert félek. Hogy mondjam el neki hogy nagyon bejön? Neten akarom elmondani, facebookon. Nem akarok odamenni hozzá és beszélgetni vele. 18F

#lány #szerelem #iskola #évfolyamtárs #mindennap látom de nem megyek oda hozzá #18L és 18F
2017. máj. 10. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit érthetetlen az amit leírtál....
2017. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ahhoz, hogy el tudd neki mondani közvetetten(telefonon írva, facebook, egyéb...) ahhoz oda kell így is, úgy is menned hozzá elkérni számát, megkérdezni miért tiltott le, de akár ismerősétől, barátnőitől is elkérhetnéd, de az meg... Hááát... Na az gáz, úgyhogy szerintem úgyis oda kell menned.

Keress olyan alkalmat amikor egyedül van.

Először csak sima köszönés, előre kigondolt beszédtéma(amiről átterelheted a szót a telefonszámra, esetleg facebook letiltásról beszélni) és kész.

Bár ezt leírni könnyebb, mint megcsinálni!

2017. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
figyelj, nem tudom arrafelé mi a divat, de ott ahol én lakom az a menő, ha valaki elhív sétálni valakit vagy kajolni, vagy valami és ott adja elő, hogy mit akar
2017. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!