Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jol cselekszem? Szoval o...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol cselekszem? Szoval o nagyobb 8evvel mint en

Figyelt kérdés
O nagyon szerelmes belem es mar tobbszor megprobalt csokolni. A tegnap megfogott es elkezdte puszilgatni az ajtam melledt es utanna lassan az ajkamat kezdte majd leprobalt smarolni .. en nem nagyon vagyok eltelve ettol az otlettol mivel nem akarnam hogy valaki megtudja hogy kozdtunk van valami... mivel o edzom
2017. máj. 11. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Két választásod van. Egy: Nem mondasz neki semmit, csak magadban epekedsz utána. Kettő: Megmondod neki, aztán vagy neki is tetszel te, és akkor örülés van, vagy nem, akkor meg keresel másik edzőt. :) A korkülönbség nem nagy.
2017. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2017. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én is szívesen edzenék veled :D
2017. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En nem nagyon szeretnem ezt az egeszet.. es maskulomben dijugratasnal az edzom:))
2017. máj. 13. 15:54
 5/5 A kérdező kommentje:
En 17 o peddig 25😳
2017. máj. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!