Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval az a helyzet, hogy van a suliban egy srác, aki tetszik nekem, de nem tudom, mit tegyek annak érdekében, hogy észrevegyen. Amikor először megláttam azt hittem, hogy az a tipikus bunkó srác… Később felfedeztem, hogy egy iskolába járunk és elkezdtem figyelni például, ahogy viselkedik más emberekkel és nagyon aranyosnak tűnik. Szeretném megismerni, de ez így nehéznek bizonyul, hogy nem is tudja, hogy létezem. Még annyi, hogy van 2 olyan nap, amikor egymás melletti teremben van óránk, nem tudom ez mennyit számít. 16/l 17/f

2017. máj. 11. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
4%

Tehát amit tehetsz: Mini farmer, fekete harisnya, sminkek, illat, ápoltság, kihívó öltözet. És menőzés... Légy ígényes, ezt szeretik a fiúk is. Azt azért leírhatnád milyen suli (szakmunkás, szakközép, vagy gimi)?


22/L

2017. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt köszi :) gimi
2017. máj. 11. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyikbe jársz?
2017. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló egy troll. Csak úgy mondom.


Ha találkozol vele pl elmentek a folyosón egymás mellett köszönj neki és mosolyogj rá. Egy idő után talán kapcsolni fog :D a mosoly ne legyen erőltetett, csak kis aranyos huncut mosoly legyen és csillogjanak azok a szemek :D A sminket ne vidd túlzásba, a kevesebb néha több.

Ha látod, hogy éppen egyedül van nyugodtan menj oda hozzá, kezdeményezhetsz te is. Nem a 18. században vagyunk már. Persze nem kell nyomulni :D Megkérdezheted tőle merre van az xy oszályterem vagy hogy mennyi az idő (arra hivatkozva, hogy lemerült a telód). Nem kell ezt túlgondolni :)

Sok sikert ;)

2017. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1:

a menőzéssel szegényke aligha fog elérni valamit. A kedves és nyitott (és nem félős) tekintettel viszont annál többet.

2017. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vajon honnan tudod hány éves?
2017. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!