Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elfeledni a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfeledni a volt barátnőm? :/

Figyelt kérdés

Már lassan 5 hónapja, hogy (kihasználva, átverve, hazug érzelmeket táplálva elhagyott), elvileg már nem bírt a szüleinek hazudni miattam (nem szeretném jobban kifejteni milyen okok miatt kellett, hogy hazudjon), én mindent megtettem érte. Mégis ő szakított velem de nekem fáj... Azóta csak a szerelmet keresem,ti mit tennétek ,hogy feledjétek?

17/F



2017. máj. 12. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem három hónapja dobtak, és nem tudom. Szar nélküle, de vele is az lenne. Pakolj el mindent ami rá emlékeztet, kövesd ki facen, ne lásd sehol. Csak amíg jobban leszel. Utána állítsd vissza, és oké lesz. Az idő megoldja.
2017. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Reméljük így lesz :)
2017. máj. 12. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még simán elfelejted. Későbbi csalódást lesz rosszabb például a családalapítást megelőzően.
2017. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretted akkor ez fájni fog még egy darabig. De utána már sokkal kevesebbet gondolsz rá és jobb lesz. És igen az is tud segíteni ha találsz magadnak valaki mást.

Bár én is jó vagyok hogy mondom. Nekem se ártana találnom valakit

15/l

2017. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bár a zene kicsit segített,de így sem tudom kiverni a fejemből. Egyesek azt mondják ha találsz mást aki igazán megfog akkor már az előzőre nem is gondolsz. Hát ez igaz is,csak ha nem jön össze akkor maradnak a gondolatok ismét.

És persze a vágy,hogy végre legyen egy olyan lány aki szereti a romantikus srácokat és,hogy megtehessem vele azokat amikre gondoltam,hogy megteszem a barátnőmmel (persze nem szex na jó kicsit talán az is,és nem a volt barátnőmre céloztam most) sajnos éget.

2017. máj. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!