Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfeledni?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel, egyszerűen nem bírtam már ...nem szerettem annyira mint rég... na mindegy ez a része nem is annyira érdekes, lehet, hogy egy picit megbántam, azóta talált mást magának, nem is akarok vele újra össze jönni, csak elfelejteni szeretném...valami ötlet? Minél hamarabb...sokat vagyunk haverokkal megkínáltak cigarettával és így sokkal könnyebb volt , rászokni nem fogok , csak emiatt...Valami ötlet?
2015. febr. 6. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az idő! Más nem nagyon segít. Kösd le magad olyan dologgal, amiről nem jut eszedbe.
2015. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolj a sok negatív tulajdonságára és arra, hogy mennyire boldogtalan voltál már, mi mindenben gátolt meg a kapcsolatotok.
2015. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszkösz :))
2015. febr. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!