Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Vagy ennek itt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Vagy ennek itt vége van?

Figyelt kérdés
Osztálytársamba vagyok szerelmes, ő is szeret engem. Ám, jövőre anyukája új munkája miatt angliába költözik. Már-már alakulóban volt/van a kapcsolatunk, egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Ezért is érint különösen rosszul, hogy már a nyár folymán sem találkozhatok vele. Én tényleg nagyon-nagyon szeretem őt. A családom és szüleim után, ő a legfontosabb nekem. Nyilván ünnepekkor hazajönnek nagyszülőkhöz, de gondolom azt a kevés időt a családjával fogja tölteni. Én tényleg nem tudom mit tehetnék. Sajnos már ő is elbizonytalanodott az egész miatt...esetleg mondjam el neki mielőtt elmegy, hogy érzek, és jó esetben távkapcsolat, rosszabikban, visszautasítás? Vagy mondjak le róla végleg, mert ennek semmi jövője? Elvileg 4-5 év múlva visszatérnek magyarországra, de addigra ki tudja hogyan alakul az én-és az ő élete...

2017. máj. 13. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi lesz, neked kell eldöntened....
2017. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele persze :)
2017. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy mit érzel, uhy ahohy ide leirtad. vesziteni nem veszithetsz.
2017. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!