Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú osztálytársam aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fánki *-* kérdése:

Van egy fiú osztálytársam aki tetszik de nem tudom hogy mondjam el neki. Segítenének?

Figyelt kérdés

16/L

Ritkán szoktam vele beszélgetni meRT ő ilyen "menő" srác én meg visszahúzódóbb vagyok. De nagyon bejön és nem tudom hogy mondjam el neki hogy nem röhögjön ki...

Volt egyszer hogy voltunk kirándulni és odaadta a pulcsiját meg van amikor félreérthető dolgokat csinál (egyszer megkérte a kezem persze viccből) és hát nem tudom mi legyen...kérlek segítsetek 😟😟😟

(Hülye válaszokból kíméljetek)



2017. máj. 15. 22:12
 1/4 anonim válasza:
Sztem próbálj meg vele többet beszélni, és vhogy tudakold ki, érze e bármit is irántad.
2017. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt biztos ne csináld, hogy odamész elé és elmondod, hogy tetszik. Hanem beszélgess vele, nézd sokszor és mosolyogj rá. Ebből le fog esni neki valami és akkor vagy csinál valamit vagy nem. De ha "menő", akkor csak nem fog félni, hogy rákérdezzen nálad.
2017. máj. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki. Csak éreztesd vele. De ne nyomulósan. Adj neki esélyt, hogy visszautasítson, ha úgy akarja.
2017. máj. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek😊😊
2017. máj. 16. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!