Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk mert elvezitek enyire a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mert elvezitek enyire a lanyok szivatasat es azt hogy hihasznalhatjatok az erzeseiket? Mire jo ez? Mert jo beadni a lanyoknak hogy szeretitek oket kozbe meg csak szivatjatok oket?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Ne általánosíts!

Lehet, hogy most van egy rossz tapasztalatod, de ez még változhat. Biztos vagy te is benne, hogy nem mindenki ilyen...


Én pl nem hiszem, hogy bárkit is szivatni fogok. Soha nem is szivattam. Főleg nem ilyennel. Mert ez tényleg kocsogség, az biztos.

2017. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és 17/F
2017. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért lányok is csinálnak ilyet, velem pont megcsinálta életem szerelme.

Szerencse rájöttem, hogy csak azt hittem, hogy az, s kiderült, hogy mégse ő az.

Mert az igazi nem szívat, sőt sokkal jobb annál mint amit el tudsz képzelni.

Hidd el nekem.


Gondolj erre Te is, most megszívatott a Yeti, holnap meg Indiana Jones karjai között menekülsz ki a fagyos hegyek közül.

Bár ő pont nőcsábász az is igaz.


Szóval biztos lesz olyan aki majd szeretni fog téged is, ebben biztos lehetsz.

Azt az a gyerek, akik többnyire nőcsábászok majd nézhet, hogy héhh...ez a város legjobb csaja mégis...kár, hogy be voltam tépve és nem láttam a szépségét.



De most esküre?

Mekkora cink már, hogy hosszú évek után enyém a TOPNOTCH lady, mint a serial killer weapon a Borderlands 2-ben és akkor rászáll az összes hapsi...aki eddig szívatta, nem vette komolyan.


Így lesz veled is, hidd el még lehet, hogy aki most megszívatott komolyan megbánja.

Föl a fejjel na.

2017. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
8honap alatt 2fiunak is sikerult megszivatnia egyikuk megprobalt megcsalni osztalytarsammal es utana kozolte h o kicsit se gondolt arra h megcsal mert olyan volt mintha nem is lettem volna most pedig akit a hercegemnek hidtem bevallitta h csak szvat es neki meg van elete nafy szerelme
2017. máj. 18. 21:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Valahigy ezekutan ketlem h vannak normalis fiuk
2017. máj. 18. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindig van egy 3.

Mint a filmekben, a trilógia záró része, hidd el.

Az első kettő a bukás, de aztán nyersz.


Orkokkal meg ezentúl ne randizz, azok egyszerre több csajban gondolkodnak.

A hobbit majd rádtalál :)

Vagy épp tündeherceg :)

2017. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már így lelkizünk. És az mért jó hogy nem lehet annélkül közlekedni a városban, hogy ne nézzenek rád csúnyán. Én mondóm szemel verik az embert. Rendesen látóm a szemükben a megvetést. Aztán így szólj hozzá egy lányhoz. Hát még megszólítani se lehet nem, hogy még átverni. Nem láttak még fehér embert. 😂 Na most már jóban érzem magam 😂 köszi hogy meghallgathatok. Mindenkinek szép estét!
2017. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hetes, feldobtad a napom. :D :D :D
2017. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szép, miért kell mindenkit egy kalap alá venni?


Engem 2 exem is megcsalt már (egyik egy hónapon keresztül úgy cumizott egy másik palit, hogy én másnap smároltam vele, nem tudom ki járt rosszabbul, te vagy én :D), mégsem mondom azt, amit a bölcs Mucsi Zoltán, hogy "MINDEN NŐ QVA", vagy logikádat követve jogos kijelentés lenne?

2017. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Ilyen még se Kapok egy barátnőt :( Az a helyzet hogy ilyeneknek áll a világ kreténekre buktok vessetek magatokra . Nem mindenki ilyen 21F
2017. máj. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!