Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan szívatjátok az új...

Ti hogyan szívatjátok az új kollégákat? Illetve titeket hogyan szívattak annó?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy.
2016. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem szokás szívatni az új kollégákat- Engem sem szívattak amikor új voltam, hanem sokat segítettek. Akárki jön annak segítünk, hiszen nem az óvodában vagyunk, hanem munkahelyen.
2016. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy, inkább segítek neki a beilleszkedésben.


Engem, sehogy nem szivattak. Mivel nem hagytam magam.

2016. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
A sok rosszindulatú kolléga épp elég szivatás sokak számára. Mit kell ezen kívül még felnőtt embereknek kitolniuk egymással? Így is elég szar az élet, sokan így gondolják, így is elég nehéz a munka, így is hulla fáradtan ér haza sok ember, miért okozna örömet, hogyha kifáradt kollégámat még szivatásokkal még jobban kikészítem? Főnökként biztos nem engedélyezném az ilyesmiket, és aki más dolgozókkal szórakozik, vagy akárhogy akadályozza a munkában (és ezzel megkárosítja a céget is), azt ki is rúgnám.
2016. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Milyen bugris helyen dolgozol?
2016. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

[link]


ez annyira szörnyű embertelen gonosz hogy csak büdös bunkók csinálnak ilyet ?

2016. nov. 9. 18:55
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
ne, de gátolja a normális munkavégzésben. Pl. a Google dolgozóinak még külön játékszobájuk is van, ahol szórakozhatnak, játszhatnak, persze kulturált körülmények között, hiszen szinte mindegyik ledoktorált. De a lényeg, hogy ott az a cél, hogy minél könnyebb legyen a dolgozónak, minél kényelemsebben érezze magát, és ott senki nem nehezít be a másiknak. És matricákat sem ragasztanak az egér aljára.
2016. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

#6

Ne keverd a szezont a fazonnal!

A kérdésed arra irányult, hogy ÚJ kollégát, hogyan lehetne szívatni?

Egy olyan embert, akinek amúgy is a zabszem a fenekében van az új környezettől, az új szokásoktól, az új emberektől, az új feladatoktól.

Ti meg baromi jól szórakoztok rajta, hogy ezt még meg is nehezítitek, illetve nevetségessé teszitek.

Hát tudod, ez nem az intelligencia csúcsa, még ha neked ez nem is tetszik!

2016. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudok erre mit reagálni.

Pedig próbáltam.

2016. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 acelsziv ***** válasza:
79%
Jókora taplók vagytok, kérdező.
2016. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!