Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szivatjátok a kérdezőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szivatjátok a kérdezőket?

Figyelt kérdés
Néhány évvel ez előtt használható és értelmes válaszokat írtak, de a napokban néhány kérdést megnyitottam, és csak olyan válaszokat láttam, amelyek az intelligencia alacsonyságát és bunkó humort mutatnak, amelyben nincs semmi vicces. Sajnos sok családban tabunak számít a szexualitás és a tizenévesek neten keresik a válaszokat. Szerintem ezen az oldalon a szerelem, szex témakör pont ezért jött létre, és nem azért, hogy gúnyt űzzetek mások tapasztalatlanságából. Elismerem vannak gagyi kérdések, de néhány kérdezőnek sokat számít az értelmes válasz.
2015. jan. 8. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
aki tényleg komoly kérdést tesz fel szerintem kap választ a sok troll között...de van amire nem lehet értelmesen válaszolni...
2015. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mutass egy olyan kérdést ahol értelmes kérdésre a kérdező bunkó, gúnyos válaszokat kapott.
2015. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

én csak nem szeretek hülye kérdést látni.

Arra általában hülyeségeket is szoktam írni.

Normális kérdésre, normális választ írok.

2015. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jah engem is érdekelne egy példa, hajrá...
2015. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Unpredictable ***** válasza:

Mert uncsi van :(((



Amúgy hidd el több az idióta kérdés mint a normális, és én azt vettem észre, hogy ahol tényleg komoly dologról van szó, oda csak az válaszol aki ért is hozzá vagy volt már hasonló cipőben.

2015. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vannak szexuális felvilágosító könyvek tucatjával, de a mai fiatalok lusták olvasni és gondolkodni
2015. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát, az emberek elég nagy része nem feltétlenül csak az önzetlen segítségnyújtás miatt vannak fent az oldalon, (főleg ezen kategóriában) hanem szórakozni akarnak. Valamint néha olyan hihetetlen idióta kérdéseket lehet olvasni, amire egyszerűen lehetetlen érdemben válaszolni :D
2015. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz, egyébként meg mi ez a sok 10-14 éves a 18-as kategóriánál?
2015. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A buta kérdésre adott vicces troll válaszokon néha jót röhögök.

De a b. zizás, stb, minden kérdésnél baromi unalmas.

Mint ahogy az egyszavas válaszok is.

2015. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én csak olyanok kérdése alá trollkodok, aki komolytalan kérdést tesz fel, gyatra helyesírással rendelkezik, vagy a kiírásából érződik, hogy erkölcstelen vagy hülye.

De kérlek mutass pár példát, ahol szerinted indokolatlanul szívattak valakit.

2015. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!