Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

az van hogy tetszik egy fiú..bejelöltem ő vissza jelölt..tudom hogy ez lényegtelen....meg múltkor sétáltam meg amikor találkozunk zenekaron vagy az utcán akkor rám szokott mosolyogni...én 15 vagyok ő 19..ami még nem is olyan nagy baj...öszze szeretnék vele jönni de nem tudom hogy hogy csináljam...légyszi valaki segítsen..

15/L



2017. máj. 19. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy menj oda egyszerűen és szólítsd le vagy kicsit kertelj csinálj figyelem felkeltő dolgokat
2017. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez alapján igazából nem hiszem, hogy különösebben feltűntél volna neki, de ha máshogy nem, szerintem írj neki egy üzenetet, hogy beszélnél vele. A legjobb, ha találsz egy közös pontot valahol, akármit, ha nem, akkor csak légy őszinte, értékelni fogja.
2017. máj. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm...várom a további válaszokta is
2017. máj. 20. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi nem tudok többet mondani (: reménykedni szabad, de ha akarsz valamit tőle, szerintem ne várd meg, ha nagyon fontosnak érzed, írj neki valamit.
2017. máj. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De... Félek hogy azt mondja hogy neki én nem jövök be... És az úgy kicsit kínos lenne
2017. máj. 21. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!