Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet végleg lezárni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet végleg lezárni a múltat? És elfelejteni életem szerelmét?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Pl. gyászzenés videók nézegetése. (Hatalmas, "világvége" horderejű fájdalmat lehet vele feldolgozni - legalábbis ezt tapasztaltam.)


Ui: Kellemes Álmokat, Szebb Ébredést! :)

2017. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Baràtok, tàrsasàg ..uj hobbi kösd le magad. Utazz el külföldre , làtogasd a rokonokat legyenek céljaid.
2017. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudnál többet mesélni a körülményekről? Hátha jobban, személyre szabottan tudnánk segíteni :-)
2017. ápr. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot, legyen hobbid, sokat találkozz a barataiddal, járj el szórakozni, ismerj meg új embereket, vegyél egy kutyát és foglalkozz vele.
2017. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdésfeltevő!


1-es válaszoló vagyok.


Sikerült - legalább egy picit - a feledés jótékony homályába elküldeni azt, aminek le kellett zárulnia az Életedben? :)

2017. ápr. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Biztos, hogy nem ő volt életed szerelme ha már nem vagytok együtt. Ha csak nem halt meg, akkor sajnálom.
2017. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Talán tényleg őt szeretted eddig a legjobban,és úgy fáj,hogy szinte beledöglesz.Telik az idő,te már mindent megpróbáltál,de hónapok,vagy egy év alatt sem tudtad elfelejteni.Fáj,ha szóba hozzák,és még fog is.Hiába volt,lehetne más,csak rá gondolsz.Ha ezeket érzed,tudom,min mész át!Csak egy dolgot tehetsz.Soha többé nem kommunikálsz vele,semmilyen formàban.Nyilván fog még fàjni,fogsz még rá gondolni,talán évek múlva is.Viszont minél távolabb tartod magad tőle,idővel annál könnyebb lesz.
2017. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Nekem 9 év sem volt elég hozzá...
2017. máj. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de sohasem fog menni, Kérdező. Én 17 éve cipelem magammal annak a lánynak az emlékét, és más nővel szóba se vagyok hajlandó állni. Jobb, ha megszokod, hogy ez életed végéig, az utolsó másodpercig kísérteni fog...sajnos.
2017. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadónak van igaza, sajnos ez lehetetlen. Pont azért mert ott motoszkál az emberben végig hogy "mi lett volna ha". Na meg ha igazán szerelmes vagy, akkor rajta kívül úgyse fog más kelleni...
2019. szept. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!