Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csókotok milyen volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókotok milyen volt?

Figyelt kérdés
Csak annyit szeretnék tőletek kérdezni hogy nektek milyen volt az első csókotok? Hány évesek voltatok, hogyan éltétek meg és hogy még mindig együtt vagytok e? Kort és nemet is légyszíves :)

2017. máj. 22. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Miért nagy az ő?-_--------------
2017. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
16,nem vagyunk egyutt, osszeert a fogunk is, de attol meg jo elmeny volt.
2017. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nedves. Fürödtünk éppen. 22, jó volt, izgalmas, hosszú csókcsatázós, igen.


Kor nem

2017. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem egy hete volt:) és hát hogy mondjam ez kisebb szájra puszik voltak előtte aztán megtörtént nagyon fura érzés volt kicsit leblokkoltam mert nem gondoltam volna hogy ez lesz és olyan jó érzés volt de más érzésként képzeltem el szóval a filmeknek nem kell hinni:D meg azért is lepődtem meg mert heves és gyorsan történt minden nem az a nagyon lassú amire még úgymond fel lehet "készülni":D és igen együtt vagyunk rossz lenne ha ennyi idő után nem:D

16/L

2017. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen, ismerőssel egy buliban történt. Szívesen emlékeznék hogyan éltem meg, de teljesen elfelejtettem már (nem a pia miatt esett ki), nem hagyott bennem nyomot, pedig azért nem olyan régi élmény. De "bulicsók" volt, semmi érzelem, tényleg semmi sem volt benne. Amiatt nem bánom sem ezt, sem a hasonlókat, mert legalább nem páráztam be mikor fontos volt, ami tőlem simán kitellett volna

18/L

2017. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 évesen volt az első csókom és nagyon hirtelen történt az egész mert pont a buszon ültünk az első randink után és mikor ő szállt le akkor még gyorsan megcsókolt és olyan gyorsan történt minden de jó volt amúgy vagyis romantikus volt a helyzet, de már nem vagyunk együtt.

20/L

2017. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
15, mikor megtortent olyan erzesem volt, hogy: "hmm ez egyaltalan nem volt olyan nagy szam mint kepzeltem", pedig meg egy olyan lannyal is volt akibe szerelmes voltam. 18/F
2017. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Nagyon jó volt,azt hittem szájra puszi lesz,de egy hosszú csók lett belőle..

Most januárban volt, akkor számoltuk az első napot,hogy együtt vagyunk.

Már nem és a vissza gondolok rá, inkább mosnám a szám,mivel egy kur.va volt a lány,de csak három és fél hónap után tudtam meg,hogy miket csinált amíg együtt voltunk és meg is csalt.

16/F

Január 12.-én volt:)

2017. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

15 vagyok marciusban egy buliban volt

Megkerdezte a srac h smarolunk-e

Mondtam neki h miert ne

Hat neki nagyon bejott nekem nem annyira ugyhogy otthagytam :/

Nem volt valami nagy elmeny, inkabb tartogattam volna meg a megfelelo pillanatra

2017. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
87%
Nekem 16 evesen volt. 3 hetig fuztem kezet alig mertem megfogni ahogy gondoljatok elso kapcsim es mar vagy 6x taliztunk. 6 talin elmentunk egy barba ott elegge berugtam o csak egy picit es teljesen elfelejtettem az elso csokomat meg azt is hogy ossze jottunk. Ma mar 11 honapja egyutt es jobb baratnimot nem is kivanhatnek
2017. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!