Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jó döntés lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó döntés lenne?

Figyelt kérdés
A lány mar tényleg mindenben problémát talál és nm mondta el hogy van pasija és én meg úgy nm szeretnek vele járni hogy más fiúval is jár nm csak velem én ugy gondolom hogy vagy tiltom fb ón vagy meg mondom neki hogy tudóm hogy van barátod és úgy hagy és nm beszelek többet vele.
2017. máj. 26. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a "nm" valami rövidítés, hogy ne kelljen egy kemény 3 betűs szót legépelni? :D

Én nem is értem, minek foglalkozol ezzel a csajjal.

2017. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de hány éves vagy? A kérdésedre válaszolva pedig igen mondd meg neki.
2017. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Tudod mi lenne jó döntés? Meg tanulni írni, na az egy király döntés lenne.
2017. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 és Angliaban lakok mar 9 éves korom óta es köszönöm hogy irtatok
2017. máj. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!