Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sos. Mit csináljak? Az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos. Mit csináljak? Az osztálytársam láttak egy lánnyal együtt (randiztunk).

Figyelt kérdés
Lány vagyok és régóta tudom,hogy leszbikus.Összejöttem egy lánnyal nemrég,ma is együtt voltunk,nagyon szeretem.Én egy faluban lakok,és pár osztálytársamon kívűl mindenki idevalósi.A barátnőm egy 15km-re lévő városban lakik,ma ott találkoztunk.Egy eldugottabb helyen sétálgattunk,egy ember se volt a környéken.Fogtuk egymás kezét,mikor megjelent egy csapat pletykás lányosztálytársam.Bámultak minket egy darabig(szerintem azthitték nem látjuk őket),aztán elsétáltak.Az a baj,hogy senki sem tudja tényleg,se a szüleim se a legjobb barátnőm.Mit csináljak?Előre rettegek a hétfőtől..
2017. máj. 26. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

lányok gyakran mászkálnak így

van mikor 3 csajszi megy kézenfogva...

csak egy bari nőd volt és kész

2017. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megláttak bennetek, épp arról beszélgettetek hogyan járnátok az utcán egyik álompasival kézen fogva.
2017. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vállald fel magad!

Miért szégyelled? AKi elítél emiatt, az egy utolsó......alak.

Normális emberek nem fognak emiatt elítélni, aki mégis, az nem tartozik a normálisak közé....

Legalább a szüleid tudjanak róla! Ők a legközelebbi hozzátartozóid....és a legjobb barátnőd sem fog kevésbé szeretni.

2017. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

persze, lehet ezt tompítani simán, valami dumával leszerelni ezt a dolgot, ezzel nem lesz nagy gond.


ezt nem kérdezed, viszont azért elmondom, hogy ha ez komoly dolog, mármint a leszbikusság, és nem csak valami tini-hóbort vagy kíváncsiság, azért szükséged lenne egy bizalmasra legalább, például a legjobb barátnőd, vagy bárki, mert hosszútávon így nem lehet élni. legalább is nem egészséges. kezdj el foglalkozni azzal a gondolattal, hogy kiket és milyen sorrendben tudsz beavatni ebbe a titokba, amivel egyébként semmi probléma nincsen, nem vagy egyedül ezzel, de nem jó ezt magadba tartani és eltitkolni éveken át. :) sok sikert

2017. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

a lezbiket alapból könnyebbel el fogadják

a pasik szemébe még szexi is

alapból már minden lány úgy viselkedik (tisztelet a kivételnek) de komolyan fel us válalhatod a lezbiket bárki elfogadja

2017. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.Azt még nem tudom,most el kellene-e mondanom.A családom szenzációt csinál abból,ha valaki meleg,mintha még nem is láttak volna.Apám nagyon homofób..Legalábbis a férfiakkal szemben.Azért nem akart fiúgyereket,hogy nehogy meleg legyen(de lett egy öcsém végülis).A melegfelvonulásra is mondta,hogy megérdemlik ha megdobálják őket.A mamáim elfogadók,talán anyám is,bár neki óriási hír,ha valakiről kiderül.A legjobb barátnőm elfogadja őket,de nemtudom erre hogy reagálna..
2017. máj. 26. 23:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem komoly a dolog.17 éves vagyok,13 éves korom óta tudom.Akkor még volt egy barátom,de amint elöszőr megcsókolt otthagytam.Azt próbáltam meg belemagyarázni,hogy csak nem vagyok készen egy kapcsolatra,azért nem éreztem ebbe jól magam.De rá kellett jönnöm,hogy nem..De nem akarok regényt írni,komolynak érzem a dolgot.
2017. máj. 27. 00:26
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ne legyél meleg,tudom szerintetek normális ha 2 lány szerelmes egymásba,de ez bűn... próbálj arra koncentrálni hogy Isten azt parancsoltak hogy egy fiú meg egy lány szeressék egymást... szóval imádkozom érted hogy mások legyenek az érzéseid
2017. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nem vagyok hívő,pont az ilyenek miatt.Nem kell értem imádkoznod és sajnálnod sem.
2017. máj. 29. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!