Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Üdv! Van egy lány akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Van egy lány akibe szerelmes vagyok de az osztálytársam is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Namármost a bibi az hogy osztálytársak vagyunk és mindketten szerelmesek vagyunk egymásba de ezt az osztályba még nem tudják. Szoktunk találkozni sulin kívül, mert persze szünet van de én azon Gondolkozok hogy ha kezdődik az iskola ezt nem fogjuk tudni eltitkolni. Azért nem akarjuk az osztály eszére adni mert ezek olyanok hogy fújolnak meg kinevetnek meg kiközösítenek ha együtt vagyunk. És ez engem zavar! Azt nemtudom hogy őt ez zavarja e. Viszont vannak nekem olyan barátaim (az osztályban) akik nagy hatással vannak mindenkire és akik egyben a legjobb barátaim, és őket TALÁN megtudom győzni hogy mondják meg a többieknek hogy cikizzenek ki! De ha ezt elmondom neki az is lehet hogy nem ezt teszi hanem az ellenkezőjét - elmondják mindenkinek él cikizni fognak - Mit tegyek/tegyünk?

2016. júl. 16. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne titkoljátok! Azokat meg akik cikiznek titeket velük nem kell foglalkozni. Majd úgyis idő után abba fogják hatni,főleg ha észre veszik hogy nem idegeskedtek rajtuk.
2016. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az első válaszolóval. És egyébként sztem nem jó barát az, aki azért cikizi a legjobb haverját mert boldog, és van barátnője...aki ezt teszi az sztem önzőségből teszi, szóval legyél rá büszke, h neked összejött nekik meg nem, és amikor beszólnak, akkor gondolj arra, h csak irigykednek ;)

és beszéld meg a barátnőddel ;)

2016. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó gondolatok ;) köszike mindkettőnek :)
2016. júl. 16. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha cikiznek azt csak önzőségből teszik,mert unalmas az életük.. Én még azért is lánnyal foglalkoznék ha elkezdenek cikizni smároljatok le egymást :D :D
2016. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy valójában fiúk, lányok mind irigyeléni fognak és szívesen lennének a helyedben, hogy neked már van valakid. Ez az igazság, hogy a békék mit vartyognak, kit érdekel?...
2016. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válszokat
2016. júl. 17. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!