Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leírhatatlanul szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírhatatlanul szerelmes vagyok belé, bármit megtennék érte, nem bírom tovább, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Négy hónapja szerelmes vagyok egy fiúba, de annyira, mint még soha életemben! Nem tudom, hogy viszont szeret-e és már csak ebbe is belefájdul a szívem, annyira nagyon szeretem! Nincs barátnője, és nem is szerelmes senkibe (már ahogy én látom).


Nem nagyon próbálkozom nála, mert egy elég félénk típus vagyok és ez a tehetetlenség is kikészít engem teljesen!


Leírhatatlanul nagy a szerelem, amit iránta érzek, és úgy érzem, nem is létezem, ha nem látom Őt. Suliba járunk még és ugye vannak a hétvégék, na olyankor szinte egész végig a sírás kerülget és folyamatosan szerelmes dalokat hallgatok (amiket úgy alapjából utálok, csak ilyenkor jó), hogy próbáljam betölteni azt a hatalmas űrt, ami akkor keletkezik bennem, ha Ő nincs a közelemben.


Úgy érzem, nem bírom tovább, és megszakad a szívem ettől az egésztől, hacsak meg nem tudom nagyon hamar, hogy Ő is érez-e irántam valamit.


Hétfőtől mindenképp rá akarok hajtani, hogyan csináljam, mert mint már említettem, félénk típus vagyok??? Amellett azt is, hogy bármit megtennék Érte. Szóval ez van.


Nagyon köszönöm a segítséget!!!



2017. máj. 27. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Legyél közelében,köszönj nemi, nézz rá sokszor, mosolyogj rá...

Ha ezekre nem vagy képes, mert annyira félénk vagy. Akkor chaten beszélj vele, ott kiderül, hogy a fiú hogyan beszél veled...

Minél hamarabb, mert valaki lefoglalhat...

Szóval, csak hajrá ! :)

2017. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek.
2017. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is és írtam a kiszemeltre mára már a barátom (pàrom) szóóóval sok sikert:) a lényeg hogy ne valj neki még szerelmet nehogy elijeszd ha kérdezi hogy miért írtál rá stb mondd át hogy "szimpatikus vagy számomra" és ennyi bőven elég:D
2017. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)))))))
2017. máj. 28. 08:17
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, ha az lennél nem bámulnál mást, nem szemeznél mással és nem próbálnád meggyőzni mást hogy ismerkedjetek meg...
2017. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5????????????
2017. máj. 28. 16:35
 7/19 anonim ***** válasza:
Kerüld ez ilyeneket, mint az 5. válaszoló
2017. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nemtudom miért csinálják ezt...

De ha szerelmes vagy, szerezd meg őt és kész!

2017. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 rendben! 😂😘😘🤜
2017. máj. 28. 16:41
 10/19 anonim ***** válasza:
Oké akkor halgass arra aki aztmondja, hogy a csajnak kell megszerezni a pasit...vicc az egész
2017. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!