Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki már 3 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki már 3 éve tetszik nekem, és most azthiszem szerelmes vagyok belé. (Többi lent! )?

Figyelt kérdés
Na szóval, már elég régóta tetszik egy lány, és most azthiszem hogy szerelmes is vagyok belé. A gond ott kezdődik, hogy én egyszer sem tetszettem még neki, és talán? nem is fogok. Ha valakinek kell, tudok írni privátban ott jobban le tudom ezt bonyolítani. Tudnátok segíteni, hogy szerintetek hogy kezdjek el neki tetszeni? Vagy ha ennyi idő alatt nem tetszettem meg neki már nem is fogok?
2017. máj. 24. 23:05
 1/4 A kérdező kommentje:
14/f
2017. máj. 24. 23:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz ha gondolod
2017. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak elszomorítani, de ha már ennyi éve ismeritek egymást, és a legapróbb jelét sem mutatta annak, hogy vonzódna hozzád , elég kicsi az esélye hogy ezt ennyi éven keresztül ilyen jól titkolta ....


ezt pedig úgy a semmiből elérni elég nehéz, legalább is tapasztalatom szerint, vagy tetszik vagy nem ... amit te tudnál változtatni magadon külsőleg (öltözködés, haj) stb, ami nem hinném, hogy sokat nyomna a latba, avagy a személyiségedet megerőszakolni olyan irányba, hogy neki jobban imponáljon, de akkor az már nem te lennél, szóval így értelme sincs ...


magaddal akkor tennéd a legjobbat, ha megpróbálnád ezt a szerelem-dolgot eltaposni magadban, ha még van rá esély, és kicsit jegelni a dolgot, másokkal barátkozni, mert ebből ilyen reménytelen-szerelem néz ki a leginkább, és sok-sok szenvedés

2017. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy 1-2 éve vagyok belé szerlemes,de nekem sajnos reménytelen...ha gondolod írj és megpróbálok segíteni


13/L

2017. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!