Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az én nevem Maya,12 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én nevem Maya,12 éves lány vagyok, aki örülten szerelmes egy fiúba, és nem tudom mit csináljak, fogalmam sincs hogy bejövök. E neki vagy nem. Egyszer piszkál, egyszer meg kedveskedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 21:40
1 2
 11/18 anonim válasza:
79%
Abban hogy valaki 12 évesen szerelmes,nincs semmi baj.. Ilyenkor kezd el általában érzéseket táplálni mindenki...Persze vannak kivételek,de általában 11-12 éves korban számomra teljesen érthető hogy szerelmesek a gyerekek...Ez amolyan fajta gyerek szerelem,de vannak olyanok,akik még 40 akár 50 év múlva is ugyan úgy szerelmesek mint 10-20 évvel ezelőtt... Én is voltam szerelmes ebben a korban,és nagyon szép volt... Kislány.. Ne aggódj! Próbálj vele minnél többet beszélgetni,találjátok meg a közös pontotokat,és aztán egyre többet fogja keresni a társaságod.. Sok sikert és kitartást kívánok..😏😏
2017. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,végre egy rendes válasz :)Köszönöm!!
2017. máj. 28. 14:20
 13/18 anonim válasza:
Egyébként meg nem hinném, hogy a 44 éves drogfüggő bármi tapasztalatot is szerezhetett ebben a témában az életből..Nyílván élvezi hogy van kit bántani,mert neki már csak a pia illetve drog van...Szerintem ha igazán vissza emlékszik, biztosan nem lehetett neki valami jó gyerekkora,ha kábítószerezik,és egyebek. Én csak azt ajánlom neki,hogy gondolkozzon el(márha képes ilyenre) hogy az egy dolog hogy ez a lány 12 éves de így is több esze van neki..
2017. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,szerintem is elkéne gondolkozni neki.Az én témámban nagy tapasztalata nem lehet egy droggfüggőnek.
2017. máj. 28. 18:19
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Ajjj kill me please ilyeneket ír hogy "létszi (LÉTSZI[!]) nőjj fel" mikor olyan szinten autista a másik nyomorékkal együtt hogy elhiszi hogy az a faszi nem iróniából írta azt az alkoholista és drogfüggő dolgot... Komolyan és te még KAPCSOLATRÓL beszélsz :D
2017. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hallod,téged senki nem kérdezett.
2017. jún. 1. 16:32
 17/18 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a többiekre. Lehet belőle valami. Én 7 éves korom óta szerelmes vagyok egy fiúba :) szerintem beszélgess vele, próbálj a közelében lenni, alkalmazkodj. A piszkálódóknak meg üzenem, hogy ez a kérdező feltett egy teljesen normális kérdést, nem tudom miért kell így nekiesni! Be lehet fejezni!

13/L

2017. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
12 évesen? Én akkor babáztam xd ha szégyen ez ha nem xd így volt, de nem bánom. Mindennek eljött az ideje, semmit nem siettem el és így volt a tökéletes
2017. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!