Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy TÉNYLEG Ő életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy TÉNYLEG Ő életem szerelme?

Figyelt kérdés

Ő egy fiú, akiről nem tudni, hogy kölcsönösek-e az érzései irántam, viszont nem is szerelmes más lányba.

A 2 napos hétvégét is alig bírom ki, mert nem találkozunk alatta. Egész hétvégén sírok, vagy a határán állok, meg ilyen full nyálas dalokat hallgatok és full nyálas filmeket nézek (amúgy szívből gyűlölöm az ilyeneket, de ilyenkor jól jön), hogy eltereljem a figyelmem.

Hétköznap, mikor hazaérek, az az első, hogy felmegyek a közösségi oldalra, és csekkolom az adatlapját.

Amit iránta érzek, az egyáltalán nem olyan érzés, mint az átlagos szerelem, annál sokkal, de sokkal erősebb, és már maga a tény, hogy nem tudom, szimpatikus vagyok-e neki, annyira fáj, hogy ha csak eszembe jut, máris a sírás fojtogat.

Ha olyan nap van, hogy nem szól hozzám, de szinte még csak rám sem néz, akkora depozést csinálok otthon, hogy a szüleim komolyan aggódnak értem olyankor.

Leírhatatlanul beleszerettem mind a külsejébe, mind a belső adottságaiba.

Ezen kívül az empátiám is htártalan, ha Róla van szó. Ha felel, végigizgulom, hogy jó jegyet kapjon, ha szomorú, én is az vagyok, ha boldog, én is az vagyok.

Ő a harmadik szerelmem életemben, de a másik kettő semmi ahhoz képest, amit most érzek Iránta.

Lehet, hogy Ő életem szerelme? Másnéven az igazi?


Köszi a válaszokat! :)


2017. máj. 28. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha addig nem ismered, akkor nem lehet tudni előre.

És még! Ha a pasi nem is szerelmes beléd, akkor kár...

2017. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán!

Remelem segitettem.

2017. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vagy igen vagy nem, de az biztos!
2017. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele kicsit abba, hogy ezt az egészet hormonok okozzák és ez az érzés amit érzel el fog múlni maximum pár év alatt. Az lehet, hogy soha többet nem fogsz valakiért ennyire rajongani, de ettől még nem biztos, hogy ő az igazi, ugyanis ha összejönnétek, vagy összejöttök lehet kiderülne, hogy valamiért nem illetek össze, vagy hogy mégse olyan nagyszerű, mint amilyennek most látod. Gondolom még elég fiatal vagy, normális, hogy így érzel és így gondolod, tizenévesen nekem is volt egy hasonló nagy szerelmem, akkor én is így gondoltam:) Szóval én azt mondanám, hogy elég kicsi az esélye, hogy ő lesz az, akivel leéled az életed nagy részét, de nem kizárt, hogy mégis. Meg ha nem is ő lesz az, attól még tapasztalatnak nagyon jó és ha viszonozza is az érzést, varázslatos élményeket gyűjthettek együtt.
2017. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 veled varázslatos élmények:D, hát ha valaki hányni akar szex közbe
2017. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blondie.W ***** válasza:

Nekem az "életem szerelme" dolog, most kezd bekúszni a fejembe. Lassan 5! éve érzek valamit egy pasi iránt, ugyanolyan elánnal,mint kamaszkoromban. 3 évig nem találkoztunk, és most kezdjük egymást "újra" megismerni. Barátok vagyunk, több, mint barátok, jóval több.

Szóval nekem azt hiszem ez a "nagy Ő" érzés.

Plusz, hogy nekünk ki se kell mondani a dolgokat, mert egy nézésből tudjuk, hogy mit gondol a másik.

2017. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!