Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon ritka az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon ritka az, hogy valakinek az első nagy szerelme legyen a nagy Ő?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem Ő az és az is marad, nem ritka szerintem :$
2014. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, ez nagyon ritka.
2014. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem az első nagy szerelemnél mindenki azt érzi , de amúgy szerintem annyira nem ritka ez...nálam is így van
2014. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen ritka. De pl. a bátyám és a felesége 14 évesen jöttek össze, mindkettejüknek az első kapcsolat volt, és azóta is boldogok, vannak gyerekeik, és már több mint 20 éve együtt vannak.
2014. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, nagyon ritka.
2014. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mint a rendes cigány!
2014. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyira nem ritka szerintem.

Persze nem biztos, hogy a egyutt is maradnak. Ha szetmennek, orokre erzik egymas hianyat, vagyodnak egymas utan.

Az sem biztos, hogy az elso nagy szerelemig nem voltak elotte kisebb komolytalanabb kapcsolatok, kalandok nagy szerelem nelkul.

2014. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ritka, de az első szerelem felejthetetlen. Sokan az elsőhöz hasonlítják az összes későbbi párjukat.
2014. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem pl. Ő az. de már nem lehet az enyém
2015. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!