Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy érez irántam vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy érez irántam vagy ez csak ilyen fellángolás volt neki akkor?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel fél éve ismerkedtem meg. Bejöttem neki és elhívott randizni aztán találkoztunk. Nekem egyáltalán nem jött be aztán addig beszéltünk meg találkoztunk hogy elkezdett nagyon bejönni. De nem lett belőle semmi mert ő már utána nem tudta mit akar. Jo én gondoltam oké akkor hagyjuk egymást, én hagytam is a dolgot, de ő nem, időnként rámírt suliba huzgálta a hajam ilyenek. És már hónapok óta nem beszéltünk de multkor is rámírt miután láttuk egymást igy messziről. Szokták azt mondani mikor egy lány valaki számára külsőleg vonzó de amugymeg nem érdekli és lehet hogy ezért csinálta ezt velem?

18/L



2017. máj. 28. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd,szerintem éretlen ehhez az egészhez.
2017. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajhúzgálás eléggé dedós szint szóval.. itt neked kell el gondolkozni hogy ilyen emberrel össze is állnál valaha.
2017. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg Ő maga sem tudja, mit akar, tetszel neki, de komolyabb lépéseket már nem tesz ebben az ügyben, talán nem is mer!


Vagy nagyon határozottan és céltudatosan lépsz ebben az ügyben, vagy hagyod az egészet! Szerintem az utóbbi a tutibb!

2017. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!