Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan és mikor lettetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan és mikor lettetek először szerelmesek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Most nem azokra a tetszésekre gondolok, maik pár nap/hét alatt elmőltak, hanem a szerelemre. Tudjátok, amikor mindig hiányzik a másik, folyton rá gondolsz és belehalsz a gondolatba, ha nincs veled stb (sry a költői megfogalmazásért :D)

2017. ápr. 25. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én novemberben. Egy új fiú jött az osztályba és első látásra beleszerettem. Egyre szerelmesebb lettem bélé. Elkezdett udvarolni. Elmondta hogy szerelmes belém és járni szeretne velem. Aztán én is bevallotam neki hogy szeretem. És hát ő azt mondta hogy járunk igaz nem lett megbeszélve és nem hívott el randira. De boldogok voltunk. Aztán anya elmondta az apjának hogy szerelmes vagyok belé és elkezdett furán viselkedni, piszkált és azt mondta hogy nem is szeret. Nagyon szomorú voltam. De aztán bevallota hogy az ellenkezőjét mondta és igazából szeret. És újra kedves lett és kibékültünk. :)

14/l

2017. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!