Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok fiúkkal/férfia...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok fiúkkal/férfiakkal természetesen viselkedni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam nagyon tetszik vagyis inkább szerelmes vagyok belé, már év eleje óta, de annyira zavarban vagyok vele, hogy hozzá se mertem szólni pedig mindig elhatároztam, hogy most megpróbálok hozzá közelebb kerülni, de sajnos már van barátnője és nagyon fáj, hogy elszalasztottam ezt a lehetőséget nagyon szenvedek emiatt.. és a legrosszabb hogy tudom, az én hibám mivel ha be is jöttem neki biztos elriasztottam a viselkedésemmel mivel mikor hozzám szólt vagy leblokkoltam,vagy elkezdtem hülyeségeket beszélni, de nem tudom kiverni a fejemből mit tegyek? elfelejteni próbáltam de nem megy..

2017. máj. 29. 18:02
 1/4 anonim válasza:

"Van egy osztálytársam..."

A tini kategória lejjebb van...

2017. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok tini 20 éves elmúltam felnőtt osztályba járok..
2017. máj. 29. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Tinityúk, sok ilyen akad.


Valami kalóznak csak bejössz majd XD

2017. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ.
2017. máj. 29. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!