Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan nagy baj az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj az, hogy az "idősebb" férfiakkal szimpatizálok?

Figyelt kérdés
Sokan furán néznek rám, mikor 18 éves létemre azt mondom, hogy csak 25-30 körüli férfit tudnék magam mellé elképzelni. A velem egykorúak gyerekesek, nem becsülik meg a gyengébbik nemet.

2016. dec. 4. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Álszentség, nice try.


Vagy csak nem tudják hozni a korodbeliek azt az anyagi és kényelmi szintet amit az öregek.

2016. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
25-30 az még ,hol idős neked??
2016. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1: Pont nem az a típus vagyok. Azért járok jelenleg is egyetemre, hogy később úgymond legyen belőlem valaki. Egy független, sikeres, dolgozó nő.


#2: Azért raktam idézőjelbe, mert valójában nem idős, csak mások szerint hozzám képest az.

2016. dec. 4. 23:16
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert elég nagy az esélye annak hogy neked leginkább csak az tetszik egy 25-30 évesben, hogy idősebb. Ez valamiért mindig bejött a lányoknak (tapasztaltam én is mondhatni). Egy ilyen korú pedig csúnyán pofára ejthet ha neki kicsit más tervei vannak veled... Egy 18 évessel én nem igazán jönnék össze, mert még ha úgy is érzed hogy te már kész felnőtt vagy, teljesen kialakult személyiséggel, ez valószínűleg nincs így. A következő pár évben sokat változhatsz még, így eléggé "zsákbamacska" lenne. És azt sem árt ha tudod hogy a 30 körüliek, akik azt mondják ez (jelenleg!) nem túl nagy korkülönbség, azok valószínűleg csak dugni akarnak. Mondom ezt 27F létemre.
2016. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell foglalkozni ezekkel az emberekkel. Avval hogy ki mit gondol.

Azt csinald ès ugy ahogy neked jo.

A miértjét nem tudom.

Pl féltékenyek,irigyek. Vagy mert ôk szentûl hiszik hogy az ô igazuk az a tökéletes. Vagy mert mas vagy mint ôk és az mai nem elfogadhato.

Ha engem mas emberek véleménye mindig érdekelt,adtam volna ra. És az ugymond normaknak meg akartam volna felelni. Akkor egy boldogtalan nô lennék.

Ha nekem ez a jo,akkor akinek nem tetszik Isten aldja.

N25

2016. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudnêk ellenpèldát. :D 18 voltam amikor a pasim 26 ès nála gyerekesebb emberrel azóta sem találkoztam. Most 35 ès azóta sincs senkije, pedig nem most váltak szét az útjaink.
2016. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
#2: Egy 18 évesnek a 30 idős. Nekem a 25 is az volt.
2016. dec. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Apádat keresed bennük.
2016. dec. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szimeon ***** válasza:
83%
Egy 18 éves lánynak egy 25 éves srác egyáltalán nem idős. Talán még a 30 sem. Az egész attól függ, hogy mennyire vannak összhangban. Ha jól megértik egymást, akkor ez nem lehet probléma. Az ilyen fiatal lányok amúgy is komolyabbnak hiszik magukat fiú kortársaiknál, azt hiszik egy idősebb pofa jobban megérti őket. Valójában nincs nagy különbség.
2016. dec. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. 25 eves koromig el se tudtam.volna kepzelni hogy en korombelivel jarjak. Nem tudtam komolyan venni oket. Szerintem mert sose volt kapcsolatom apammal.
2016. dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!