Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég életképtelennek tűnök a fenti.kérdés alapján úgyhogy kibővítem: van egy fiú aki már lassan egy éve tetszik, beszélgettünk is de csak chaten. Mikor a folyosón látom mindig elkapom a pillantásom és ő is. 1. Lépésként megteszi, hogy próbálok nem elnézni? Hogy folytassam? A "szia tetszesz" típusú megnyilvánulás nem az én stílusom, inkább kisebb jelekkel szeretném :)
2017. máj. 28. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
dobd meg a szaroddal, mint a majmok, úgyis az ő szintjükön koslatsz...
2017. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hallod neked nem tudom mi bajod van, vmelyik nap még feltettél egy tök aranyos kérdést azzal kapcsolatban h keresel vkit, most meg összevissza baromkodsz a kérdések alatt..
2017. máj. 28. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
azóta agyrákom lett :/
2017. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Miért nem mentek el valahova?
2017. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

AMúgy 1 dolog idegesít, hogy nem gondolják végig az itt feltett kérdéseket, hanem egyből kiírják és várják a csodát, én előtte mielőtt megkérdeztem végigmentem jópár bpi facebook csoporton és utána idekitettem hátha valaki ismeri aztán szerencsém lesz, persze nem így lett, pld vegyük a kérdésedet, mit tehetnél?? SZerintem jól tudod, hogy mit tehetnél, elhívhatnád valahová egik délután vagy suliba is leülhetnél mellé beszélni vagy esetleg elmondhatnád neki, hogy kicsit jobban tetszik már és hasonlók, erre a kérdésre úgyis csak ezek a válaszok jöhetnek, szóval nem értem, hogy miért kédez meg valaki ilyesmit, mikor tudja jól az összes válaszeshetőséget rá.


Odamész és Hello lenne kedved elmenni valamerre délután?? NEm feltétlen kell kimondanod hogy randi, de legalább lesz egy szép délutánod és jól érzed majd magad, mert valószínűleg ráér majd és igent mond, sok sikert.

2017. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert élőben még nem is beszéltünk.. itt van a gond :D
2017. máj. 28. 21:51
 7/13 anonim válasza:
Hány év van köztetek? Közös barátaitok vannak?
2017. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazad van 1es, csak reménykedtem hátha van vkinek vmi használható ötlete ami eddig nekem nem jutott eszembe. Vmi amivel nem égek be annyira ha nem jön össze
2017. máj. 28. 21:53
 9/13 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Mivel te vagy a csaj nem fog nemet mondani
2017. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen vannak.. Az oszttársam, akinek szintén ő tetszik. De lehet jobb is lenne ha hanyagolnám, odamenni hozzá valószínűleg nem mernék mert mi van ha hülyének néz, a véleményét pedig egyelőre nem tudom ignorálni :/
2017. máj. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!