Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon féltékeny vagyon az...

Nagyon féltékeny vagyon az egyik barátnőmre. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk mindketten.

Mondta már korábban is hogy a legjobb barátjának tart én is őt nagyon megbízik bennem meg ilyenek. Nagyon szép lány alakja is nagyon jó szinte tökéletes. Gazdagok is családja is nagyon szép és jófej pasija is van mar egy ideje együtt is van vele. Nagyon sokan bírják leginkább a külseje miatt is. Mindenki utánanéz tehát rosszul érzi magát az ember a közelében. Ezek miatt nagyon irigy vagyok rá mindenkinek ő kell őt akarják megismerni mert nagyon szép és "jó nő"

Mit tudok tenni ez ellen hogy ne legyek ennyire féltékeny rá? Az a baj hogy emiatt annyira el tud menni a kedvem mindentől hogy látom hogy neki milyen jo:/

Ugyanakkor örülök is neki hogy igy megvan a pasijával de nagyon irigylem.

Mit tegyek hogy ne érezzem körülötte rosszul magam? Már unom azt is hogy mindenki oda van a külsőjéért főleg amikor kitesz egy képet magárol és tudom ahogy csorgatják utána a fiúk a nyálukat meg kommentelgetnek.. emiatt is nagyon féltékeny vagyok...és szörnyen érzem magam amiért így vagyok vele

:,(



2017. máj. 14. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Unod, hogy mindenki oda van a külsejéért? Miért nem azt unod, hogy a te külsődért nincsenek oda? tegyél érte, hogy szép legyél, ne másokra irigykedj, és ne másokat húzz le, kedves lány, örülj neki, hogy egy ilyen lánynak a barátnője lehetsz, és megbízik és foglalkozik veled, amíg te halálosan irigykedsz rá!


1. Ne irigykedj senkinek a kinézetére!

2. Ne nézz le senkit a kinézete miatt, ha nem olyan szép mint te!

3. Soha se másoknak tegyél keresztbe, te magad küzdj érte, hogy te is saját erődből érd el, amit mások! valakinek könnyebb, valakinek nehezebb, de mindenkinek tenni kell érte valamit! Küzdj, és ne másokat hibáztass azért, mert te nem küzdesz és harcolsz!

4. Miben szeretnél változtatni magadon? Akár külsőn, akár belsőn? Írd le őket, és legyen erőd megtenni, legyen erőd megváltozni!

2017. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Részben ismerős az érzés. Eleinte én is a legjobb barátnőm árnyékába kényszerültem, féltékeny voltam... és gyűlöltem magam emiatt. De hidd el nekem, senki sem tökéletes!

Én elmondtam neki az érzéseimet erről az egészről és nagy meglepetésemre ő is ugyanezt állította rólam. (Ugyanolyan jó indokai voltak, mint nekem, gondolkodnia sem kellett a válaszon.)

Az őszinteségi rohamunk után még közelebb kerültünk egymáshoz, mint azelőtt. Elfogadtuk az álláspontunkat a másikról és örültünk, hogy végül nem folytottuk magunkba a dolgokat.

Nem tudom, te hogyan döntessz, de sok sikert kívánok! ;)

2017. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gimiben nekem is volt egy ilyen osztálytársnőm.

Annyira szép volt, hogy nem lehetett órán a tanárra figyelni és nem csak én voltam ezzel így .... emlékszem egyszer beszéltük a barátnőimmel "huh nem szeretem magam a tükörben nézni, olyan ronda vagyok. Tudjátok ki a szép?" és erre a többiek válasza egybehangzóan " A KATA!!! "


A lány gimi után elment az USA-ba, gyorsan meg is házasodott ott és most már Los Angelesben él valami oltári nagy jólétben (instagramon látom).

2017. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jah még annyit, hogy akkor féltékeny voltam rá nagyon-nagyon

de most már nem


látom kihez ment hozzá ... hát kb. egy Donald Trump figura.

kőgazdag, ilyen tipikus k*rvázós ürge

szerintem szegényt egy csini felmosórongyként kezeli

2017. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátnőn, ő volt mindig a szép, az okos, ő volt mindenben az első, ő csókolózott kettőnk közül először, neki volt először fiúja, ő szexelt először...

Aztán teltek-múltak az évek, én is lassan kikupálódtam, megtaláltam a stílusom, most meg csak rázom a fejem, hogy miért is voltam rá irigy? És közben még az is kiderült, hogy egy eléggé rosszindulatú és irigy emberről beszélünk. Az évek során derültek ki apró vagy nagyobb húzásai, amikkel teljesen eldeformálta a személyiségéről alkotott képet bennem és más emberekben is.

2017. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, te vagy az, aki úgy döntöttél, hogy vele barátkozol! Nem kell utálnod, sem magadat, se őt! Őt főleg ne utáld, ne utálj senkit, ne mondj rosszat senkiről! De te döntöd el, hogy kivel barátkozol, és te úgy döntöttél, hogy érdemes vele barátkoznod, ennek nyilván megvolt az oka. Ha valaki mellett nem érzed jól magad, nem kell rosszat mondanod róla, egyszerűen csak nem kell folyton mellette lenned. Gondolkozz, ha csúnya lenne, akkor vajon barátkoznál vele? Na látod! Az sem jó, ha csúnya, de az sem, ha szép?? Kisasszony, változz meg!
2017. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha tudnál fiút szerezni, akkor egyedül is menne, és egy szép lány mellett is menne, és egy csúnya lány mellett is menne!! Neked azért nem megy, mert vagy rosszul csinálsz valamit, vagy még nem is akarsz igazán fiút, csak irigyled a többieket! De NE irigyeld őket! Ha te még nem érzed készen magad egy fiúra, akkor hagyjad! Nem kell csak azért hajkurásznod őket, mert "másnak vannak". Irigyelhetnél az összes politikust. Meg az összes milliárdos emberre. Meg akármelyik tudóst irigyelhetnéd. Igaz, hogy életüket a kutatásba fektették, és sokuknak barátja/barátnője sem volt, de legalább örökre beírták a nevüket a történelembe, és előbbre vitték az emberiséget. Na, rájuk nem irigykedsz, mert híresek lettek? Hát ne irigykedj, ÉRD EL, ha valamit akarsz! Tisztességesen, mindent bele adva!
2017. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lesz, aki majd segítséggel éri el, és lesz, akinek szinte semmit sem kell csinálnia! De te ne azokkal foglalkozz, ne törődj velük, vannak, akik helyzetükből kifolyólag szinte mindenhez hozzá jutnak! DE ha te egyfolytában csak velük foglalkozol, és őket figyeled, akkor te soha semmit sem fogsz tudni elérni!
2017. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te ne irigyeld őket, mert te azért küzdesz, mert van célod, amit el akarsz érni, Nem utálhatsz egy milliárdost, mert ő könnyebben megvesz valamit! Persze, hogy könnyebben megveszi, hiszen milliárdos... ha valakit támogatnak ezren, és téged csak a szüleid, akkor bizony neked ezzel a támogatottsággal kell elérned acéljaidat! Küzdj, mert HIDD EL, hogy jobb küzdeni a céljaidért, mintha nem csinálnál semmit, és csak szenvednél!
2017. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszaitokat!! Sokat segítettek!

De hogy félreértés ne essék én nem azt írtam h utálom ezt a lányt egyszerűen csak féltékeny vagyok és azt utálom hogy féltékeny és ez ellen szeretnék tenni és fogok is. Igen barátkozok vele mert birom és megbízható viszont volt h kerültem is mert elég nagyképű(leginkább a külsejére)

2017. máj. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!