Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy fiú de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiú de a barátnőm össze akar jönni vele mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

3 napja szakított egy fiúval és útána bele szeretett abba a fiúba akibe én egy hét múlva össze jönnek mert ha most jönnek össze az elvileg k*rvás lenne.

Mit tegyek?

Az a fiú életem értelme és ezt a lány tudja.

Nem bírnám el viselni ha látnám őket úgy szeretem azt a fiút.

Mit tegyek?



2017. jún. 2. 08:31
 1/5 anonim válasza:

Mond el a barátnődnek, de félig viccelődve, hogy nagyon bejön neked a srác. Innentől már biztos ő is tudni fogja, nem lesz meglepetés és nem mondhatja,hogy ő stoppolta le.

Az összes többit viszont a sráccal intézd és hagyd ki belőle a barátnődet.

Azt, hogy mikor jössz össze a sráccal nem értem hogyan lehet megtervezni. Találkoztok és, ha mindketten úgy gondoljátok, akkor legközelebb is találkoztok, addig, amíg jól esik. Mondjuk jó lenne, ha az első néhány alkalommal kettesben is lennétek, nem csak társasági eseményen futnátok össze. Sok sikert!

2017. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahogy tudjátok meg, hogy a srácnak melyikötök jön be jobban. Vonjatok be egy harmadik személyt vagy nem tudom...
2017. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen meg nem "barátnő". Ha tudja, hogy oda-vissza vagy egy srácért és fontos neki a barátságotok, akkor nem tenné ezt.

El tudom képzelni mennyire szeretheti, hirtelen egy hét után.

Tudom mit éreznél, de én a helyedben királynősen odaállnék és a csaj pofájába vágnám, hogy "Na, látom ennyit ér neked a barátságunk, hát te aztán igazi jó barát vagy. Szereted mi? Három nap után?! Igazán gratulálok. Tudod mit, legyetek boldogok b'szdmeg!" Ezek után az arcába mosolyognék és eljönnék onnan.

Nem szeretnélek letörni, de ha a srác a barátnőddel jön össze, és ismer téged, valószínűleg a bnőd tetszik neki (jobban).

Másik eshetőség, amit előttem írtak.

Derítsd ki, hátha tetszel neki. És ha harc, hát legyen harc.

Utálom az ilyen habi-barátságokat.

Kitartást, nagyon rossz lehet. :(

2017. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólsz a barátnődnek hogy keressen mást, mert neked bejön a srác. Amugy is milyen barátnő az ilyen? Összejön a szerelmeddel aztán meg a képedbe fog röhögni, meg mutogatni fogja a szerelmes képeiket direkt neked. Hidd el ez így lesz. Ha úgy gondolod hogy a barátnőd és közted levő barátság többet ér mint a srác (kétlem), akkor mondjad neki hogy egyikőtök sem jöhet össze vele. Ha meg a srác ér többet akkor a barátnődet állítsd le hogy márpedig a srác neked tetszik és lehet neki lekopni róla. 18F
2017. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

6 órája sírok 😞 nagyon köszönöm a bíztatást csak az a baj hogy a fiú a padtársam és a fiú tudja hogy szeretem és ránézek és az órán el sirom magam ha a lányra nézek vagy hozzá szólok akkor megint sírok.

Nem megy gyenge vagyok mindenen el sirom magam most is bőgők 😞😢🙁😭😩😖💔💔💔💔

2017. jún. 2. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!