Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom soha nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom soha nem akar sehova menni velem. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt,és annyi házon kívüli programunk volt kettesben,hogy kétszer elmentünk moziba.

Amúgy meg hetente kétszer találkozunk minimum és mindig csak nála vagyunk.

Különösebb problémám nem is lenne ezzel,hogyha esetleg beszélgetnénk rendesen,de már 10 perc után rám is mászik.

Amúgy meg többször is ír egy nap,hogy mi újság meg mondja,hogy hiányzom neki meg élőben is kedves velem,ha otthon vagyunk.

Amúgy meg én ha bárhova is hívom,általában jön,de mindig hisztizik,hogy fáradt és haza akar menni meg ilyenek. Pedig olyan programot szervezek direkt,ami tetszene is neki alapjáraton. (Olyan banda koncertje,akiket szeret.)

Így már én nem is próbálkozom,mert amúgy is csak szenvedne.

Úgyhogy nem tudom,mit kéne csinálnom,de már nagyon nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban.

Szakítsak vele emiatt?

18/L


2017. febr. 11. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Azonnal. Ez nem párkapcsolat hanem kezdődő rabszolgatartás.
2017. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:

"de már nagyon nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban" Akkor most ezen mi is a kérdés?


25F

2017. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az lehetne még a kérdés,hogy még valahogy megpróbálnánk helyrehozni a dolgot. Mert már azért mondogattam,de nem hiszem,hogy elég komolyan és elégszer,hogy én nem akarom,hogy erről szóljon a dolog.

Azt kihagytam,hogy viszont a családjának bemutatott,szóval mintha azért valamennyire komolyan gondolná,de ez már tényleg sok..

2017. febr. 11. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bemutatott, na és. Van aki minden kis ficli alkalmi kapcsolatát bemutatja otthon. Szerintem ez a pasi leginkább csak dugni akar. Ha szeretsz dugni, maradj vele, ha többre vágysz, keress valaki mást.
2017. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hiányzol neki. Ha nem vagy nála, nem tud rád mászni.

Minden további perc, amit ebben a "kapcsolatban" eltöltesz, csak időpocsékolás. Gondold át, hogy neked megéri-e.

2017. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"10 perc múlva rám is mászik"

Szerintem a hülye is tudja, hogy minek hívogát át ÁLLANDÓAN.

2017. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!