Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csajozzak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak?

Figyelt kérdés
Most sokaknak felmerül az a kérdés,hogy mit kérdez ez a hülye?! Én nem arra gondoltam, mit kell mondsni egy lánynak, hogy kell fent tartani az érdeklődését, mert azzal a résszel nincsen semmi gond. Csak nem jutok el idáig. 15 éves srác vagyok, és nem tudom hol, hogyan ismerkedjek. Rengeteg lánnyal beszélek, de s többség vagy nem érdekel (szerelmilrg) vagy van pasijuk. Az osztályban lévő lányokkal szoktam komolyabban dumálni... és nem tudom, hogyan keressek új csajokat. Hogyan jussak el odáig, hogy találkozzunk, akár kettesben akár bandában. A hívd el ide-oda ötlettől tartozkodom, azt szeretném ha én kapnék erre célzást akár egy kijelentést, hogy te gyere már el velünl/velem. 😁 Nem azért, mert beszari vagyok, (azért is, nagyszám, stílusom ellenére, idegenebb lányokkal már nem vagyok annyira vagány :D) hanem azért mert szeretem haők mondják, mert akkor biztosan tudom, hogy őket érdeklem, akarják hogy menjek, kivácsiak rám. Hogy érhetném el, hogy felfigyeljenek rám a környékről atöbbiek. Akik pl. nem a sulinkba járnak, csak haveroktól ismerem. TANÁCSOKAT NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM! 😊😁

2017. jún. 2. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt várod, hogy egy csaj hívjon el téged randizni és ő kezdeményezzen, pusztán azért, mert neked ez kényelmesebb?


Én is erre vágyom, de rettenetesen ritkák a határozott lányok ilyen értelemben.

2017. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül randira gondoltam...sima sétálásra, kajálásra,bármire... ahol lehet dumálni
2017. jún. 2. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul randira :D (nem kötözködésből írtam) de az elsőnek igaza van, neked kell kezdeményezni, ha akarsz valamit.
2017. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elhívod és igent mond akkor is valószínűleg érdekled nem csak azért megy el,hogy ,,szegény ne legyen már egyedül"
2017. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valahol nagyon mélyen önbizalomhiányod lehet, mint nekem. Az önbizalomhiány nem feltétlenül azt jelenti, hogy nagyon csöndes vagy, és állandóan lehajtod a fejed.

Én pl sosem mutatom ki. Nem tudom elképzelni, hogy valaki pont Velem akarna randizni, nem tudom, miért lennék érdekes egy csaj számára. 17f

Ha akarod, beszélgethetünk, hátha tudunk valami érdekeset mondani egymásnak.

2017. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!