Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vagyok úgy, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy, hogy ha elkezdek egy lány iránt érezni valamit, és érzem hogy ő is kezd valamit érezni akkor 1-2 napig rossz kedvem van miatta?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megtetszett egy lány a suliból, rá is kerestem facebookon, bejelöltem és elkezdtünk beszélgetni.. Elég jól elszoktunk beszélgetni, élőbe is beszéltünk már jó párszor..

Tegnap meg kérdezte, hogy lenne-e kedvem elmenni sétálni, mondtam persze. Elmélyedtünk a beszélgetésbe, láttam rajta, mint ha ő is akarna valamit. Viszont ma tisztára kedvtelen voltam, nem volt kedvem semmihez, mert egészvégig rá gondoltam. Nem tudom miért volt mondhatni rossz kedvem, és azon gondolkoztam hogy esetleg van-e valakije, pedig éreztem hogy szeret (vagy csak kialakulóba)

Volt már veletek is hasonló? Fiúk/lányok válaszát is várom, kortól függetlenül.



2017. jún. 4. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Huu... Hallod... Hogy a fenébe raktad ezt így össze?

Nem gondolod hogy egy kicsit tul sokat vagy egyedül otthon, vagy valami?

Mert ez az egész gondolatvitel borzasztó összefüggéstelen. Ha érezted, hogy kölcsönös a vonzalom, minden jó volt akkor miért kell elrontani az egészet és már egyből mindent beképzelni csak azért mert ma neked sz.ar kedved volt? Egyálltalán a rosszkedved hol függ össze azzal, hogy a csajnak esetleg lenne valakije?

Ne agyalj ennyit, a leírtak alapján jó úton haladtok, csak lazulj el kicsit! :)

2017. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!