Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmről kiderült, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről kiderült, hogy ölt már disznót, ráadásul nem is egyszer. Akkor miért hazudta, hogy szereti állatokot?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem egyszerűen, olyan rendes lánynak tűnt elsőre, és az a gond, hogy nem csak, hogy megölte a disznót hanem élvezte is.

Értitek?


Azt mondta vicces volt, ahogy lesokkolta meg minden.

Miért ilyen brutális?


3 hete vagyunk együtt, 3 éve ismerem, de ez titok volt az osztályban mindenki előtt.


2017. jún. 7. 23:23
1 2
 11/14 Csucsu007 ***** válasza:
100%
Mademyday
2017. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom hogy ne csald meg, és ne hízz el
2017. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nézz vele horrort.... vagy Tokyo Ghoult... attól vagy lenyugszik, vagy megy macit ölni... rosszabb esetben mást is...

Sok Sikert!

2017. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én mindig ilyen barátnőre vágytam
2017. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!