Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmről lenne szó,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről lenne szó, akivel facebookon 2-3 éve beszélünk. Részletek lent. Szerintetek van valakije vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Na hát az van, hogy ugye 2-3 éve beszélünk facen, ő volt 12-13, én 16-17...beszélgettünk, hülyéskedtünk, számithattunk egymásra és biztunk is egymásban, mindent megbeszéltünk. Ahogy telt az idő egyre jobban találkozni akartunk és szerettük egymást. Az utóbbi elmúlt 2 hónapban találkoztunk 3x is, de azóta mindig jönnek a "kifogások" hogy tanulni kell, a szulei nem engedik ki, meg ilyenek. Találkozáson jó volt minden, kézenfogva járkáltunk, szájrapuszik, ölembe ült. Facebookon volt hogy rájöttek esténként dolgok (találkozás elött is) és izgattuk egymást meg ilyenek. Mostanában már egy ideje azt se hozta fel, gondolom valaki mást talált. Már nem nagyon ir rám, de ha irok neki irni szokta hogy szeret stb...ha szeretne megoldaná valahogy a találkozást szerintem. Vonattal félórára lakik. Véleményetek? Vagy ha volt ilyen veletek, irjátok le hogy mi lett a vége. Előre ia kösuönöm! :)

2016. okt. 15. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval több mint 2 évig beszéltetek mielőtt találkoztatok volna miközben jóformán a szomszéd városban lakik?

Hát lehet hogy már nem érzi azt mint korábban, de azis lehet hogy csak túlreagálod. Ezt inkább vele kéne megbeszélni, szerintem hozd fel neki a témát és kérdezz rá..

2016. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igy van. Szerintem nem reagalom tul. Beszeltem vele, azt mondja o szeret meg minden, csak nincs ideje mert sokat tanul HETVEGEN is. Nem bizonyitja semmivel hogy szeret. Amikor facen osszeveszek vele es irom hogy vege ennyi volt azt irja o nem tud elengedni, meg nem tudna mi lenne vele nelkulem, mellette mar nincs senki.
2016. okt. 16. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!