Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha megismertem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megismertem egy lányt akivel 1hónapja beszélek facebookon és jókat nevettünk meg megvolt a közös vonzalom de én úgy érzem nem tudok vele hosszútávra tervezni?

Figyelt kérdés

1hónapja ismertem meg egy játékba órákon át beszélgettünk nagyon jól elvoltunk minden...Megismertük egymást facebookon és akkor még együtt volt az élettársával.Később lelkiztem neki sokat beszéltünk,és erősödött a kapcsolatunk és most ott tartunk,hogy ő miattam otthagyta élettársát visszaköltözött anyjához és lemond a továbbtanulásról,hogy albérletet kitudja fizetni munkával és velem lehessen.Nem is láttuk még egymást személyesen a lány teljesen belém van esve és egyszer megpróbáltam beadni az igazat,hogy én felőlem ez nem fog működni,és olyan lelkiismeretfurdalásom lett,hogy azóta is beszélünk...Ahányszor fellépek facebookra ő ír,sms-eket küld,hogy mennyire szeret de én valamiért egyre jobban hátrálok és már hazugságokkal próbálok pici szabadságot nyerni.:/ A lány mindent eldobott miattam mikor még nem is látott...Picivel több mint 200km-re lakik tőlem de engem nem csak ez zavar,hanem én úgy érzem,hogy én jobbat érdemlek nekem még nem volt szexuális kapcsolatom senkivel de neki éveken át igen és én emiatt is kellemetlenül érzem magam.Én nem tudom mit tegyek én voltam a hülye mikor ezt az egészet elkezdtem lehet adnom kéne egy esélyt neki hátha működne tényleg nem tudom...Na és hát félek,hogy mikor még kölcsönös volt a vonzalom küldtem neki pár képet meg mondtam neki olyanokat amiket nem örülnék ha világszerte mindenki tudná és félek,ha ezt a kapcsolatot felbontom akkor ő nem lesz rest ezekkel élni...

Mindenki véleményére nyitott vagyok,köszönöm az időt amit erre szánt(ok).



2017. jún. 8. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú,ez így elég rosszul hangzik. Hány évesek vagytok? Szerintem ne erőltesd,ha te nem szeretnéd. Akkor úgysem fog működni,és ha később dobod ki,akkor rosszabb lesz neked is,meg neki is. Vagy csak szólj,hogy lassítson. 1 hónap nagyon kevés idő,főleg úgy,hogy nem találkoztatok még. Érdekes csaj lehet,ami azt illeti. Szerintem attól ne félj,hogy nyilvánosságra hozza a képeket,vagy amiket mondtál. De,ha mégis képes rá,akkor szedj ki belőle te is valamit,amivel esetleg visszavághatsz neki. De nem hinném,hogy bármi ilyesmire szükség lenne.
2017. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először találkozzatok és akkor még ne mondj neki semmit csak hogy lássátok egymást, aztán ott úgyis érezni fogod hogy kell e neked ez a lány vagy sem, ha nem akkor el kell mondanod neki az igazat, de semmi képpen ne menj bele olyan kapcsolatba amit te se szeretnél!
2017. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elnézest szeretnék kérni, hogy nem néztem rá a válaszokra napokig, de nagyon elfoglalt voltam, és minden szabadidőmet felemésztette a lány akiről a kérdésben beszéltem...

Egyszerűen nem megy, nem tudom lerázni belehalnék annyira fájna nekem is, hogy egy ilyen lányt aki tényleg őszintén szeret így otthagyni. :( Azóta is beszélünk, és meglett beszélve egy időpont amikor találkozunk és 1.alkalommal azt terveztük meg le is fekszünk jó nekem ez nagyon jó, mert végre csinálhatom ennyi év után de ha otthagyom miután lefeküdtem vele akkor az megint neki rossz...tényleg nem tudom mit tegyek úgy erzem csapdába estem!

2017. jún. 14. 17:05
 4/4 A kérdező kommentje:
1.kérdezőnek elfelejtettem én 19éves leszek napokon belül ő meg már 20as éveit tölti. :/
2017. jún. 14. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!