Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha úgy keltem fel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koppy93 kérdése:

Mit tegyek ha úgy keltem fel, hogy szerelmes lettem egy lányba, aki jövőre másik suliba fog járni?

Figyelt kérdés

Történet:

Nyolcadikasok vagyunk mindketten, egészen kisovodától együtt nöttünk fel (ugyan az a suli és ovi).

Ez a 12 év alatt ebben az utolsó 1-2 évben vettem észre igazán, hogy lehet van is nála egy kis esélyem. A szerelmi életét sose követtem igazán, de ahogy visszaemlékezek sztorikból mindig nála idősebb, nálam izmosabb, magasabb srácokkal volt együtt. Ez tartott úgy igazán vissza a felé való nyitástól/kezdeményezéstől. Most se vagyok túl magabiztos, de ez sose volt máshogy :/. Mindig is az a tipikus visszahúzódó, gyenge, stréber srác voltam/vagyok. Ezzel ellentétben ő magabiztos, gyönyörű és egy kis ideig a ,,rossz lányok" közé tartozott (cigi, 0 tanulás, stb.). Azonban azóta megtörtént az, hogy 2 ,,rossz lány" barátnője elköltözött és ő egyedül maradt, ezért váltania kellett. Manapság ő is újra jó tanuló, vidám és ha jól tudom a cigit is le tudta tenni. Na de, a lényegre törve ... Ebben az évben nagyon megtetszett ahogy megváltozott, ezért ,,udvarolni" kezdtem neki, amiből az sült ki, hogy mellé ülhettem, ölelkeztünk, beszélgettünk, nevetgéltünk, egymás kezét megfogtuk, mintha már együtt lennénk. Holott még egyikünk se mondta ki, hogy Szeretlek. Az utolsó pár napban azonban más volt több dolog miatt... 1. A megszokott ölelős köszönésből csak egy szia lett. 2. Amikor mellé ültem oda engedett, de nem foglalkozott velem, csak a telóját nyomkodta (kicsit túlzás, de érezhető volt a baj) 3. Az ölelős elköszönés helyett általában elfutott az óra végén. Szia és ölelés nélkül. (Ez történt az előző 2-3 napban)

Viszont még ez előtt (4 nappal a mai nap előtt) egyik este végig vele álmodtam, de annyira, de annyira gyönyörű és mesebeli álom volt, mint még soha. Szerelmes lettem belé az álmaimban, az emlékeimből. Felkeltem. Éreztem, hogy ha most mellettem lenne megcsókolnám (Ezt amúgy addig éreztem míg be nem értem az osztályterembe... a ,,Szia" szóig és az utána történő dolgokig). Az aznapi anyagra nem emlékszem. Sokkban voltam és összetörve. Ezt az érzést még most is érzem, ezért kérlek téged/titeket, hogy adjatok tippeket mitévő legyek ebben a helyzezben, mert jelenleg csak annyit merek tenni, hogy itt könnyezek a képei előtt. A legszebb lány akit valaha láttam, de mégse érzem magam elég tökösnek, hogy oda álljak elé és a szemébe mondjam amit érzek.

Ha erre még azt mondod ,,Túl lehet élni", ,,Még várnod kell" akkor azzal is számolj, hogy suli után (6 nap) másik városba fog járni tanulni, és valószínűleg nem látom többé.

Köszönöm hogy végig olvastad! Ha van ötleted/kérdésed kérlek tedd fel, mert nagyon szeretnék beszélgetni valakivel aki már élt át ilyet, vagy egy megértő felnőtt.



2017. jún. 9. 19:39
 1/10 CFB ***** válasza:
100%

Szia. :)

Pedig azt kell. Oda állni elé, és megmondani neki, hogy szerelmes vagy belé.

Viszont azzal számolj, hogy: ha összejöttök, ha nem, ő másik városba megy tanulni. Ami annyira viszont nem nagy baj. Kevesebbszer fogtok tudni találkozni, ami azt fogja -remélhetőleg- eredményezni, hogy jobban meg fogjátok becsülni az együtt eltöltött időt.

Az, hogy így viselkedik veled, fogalmam sincs, mi miatt van. Ezt vele kell megbeszélned.

És ne félj tőle :) Vagy ettől az egésztől. Hisz' mikor közeledtél felé, kedves volt és nyitott.

Sok sikert! ^^

2017. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást :) Jól esik. Remélem még lesz ebből valami. Csak sajnos nálam a távolság nagyúr...
2017. jún. 10. 08:50
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet,hogy fél,hogy nem tud majd elszakadni tőled ? Megpróbálja leépíteni a kapcsolatot,hogy ne fájjon annyira az elválás. Én erre tippelnék.
2017. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség, mégis hiszek benne, hogy majd most hétfőn újra jó kedve lesz.
2017. jún. 10. 18:39
 5/10 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy valami miatt szomorú volt és ezért volt elutasító veled. Szerintem mondd el neki, mit érzel, meglehet, hogy ő is viszonozza, csak nem meri megtenni az első lépést. Sok sikert! :)
2017. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy holnap vagy holnapután, de megmondom neki, hogy szeretem. Köszönöm a válaszokat/tippeket, sokat segítettek. :) Ha lesz belőle valami érdekes akkor lehet, hogy ide kiírom.
2017. jún. 11. 22:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki... innentől kezdve kerüljük egymást.
2017. jún. 12. 22:19
 8/10 anonim válasza:
Azért ne szomorkodj, jövőre új emberek, új környezet, majd a másik suliba is megismersz valakit és el is felejted. Tudom,hogy most elég nehéz ezt elfogadni, de úgyis sikerülni fog. Fel a fejjel!☺
2017. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kérdező, hát igen ez mind és szép is jó, most nemrég olvastam h: megmondtad neki h mit érzel illetve amit akartál még, és sajnos besültél. :/ sajnálom.
2017. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma ballagtunk el... Megkaptam tőle életem utolsó ölelését.
2017. jún. 15. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!