Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy fiú, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy fiú, de én nem viszonzom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

14 éves lámy vagyok. A fiú 16 éves. Egy iskolába járunk.

Decembertől mondja nekem, hogy szerelmes belém. Az irodalom tanár előtt is szerelmet vallott, de mindig mondtam neki hogy nem viszonzom és nem lesz barátságon kívül semmi több. De nem érti. Mit tehetnék? Ha nem arogánsan küldöm el akkor azt hiszi, hogy van esélye??



2017. jún. 10. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb ha csúnyán elküldöd a pics ába. Másképp mindig ott lesz neki a "mi van ha" és az nagyon rossz. F
2017. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne ess tőle teherbe, ha nem szereted. Velem ez történt és most terhes vagyok egy férfitől akit nem szeretek és aki nem vállal fel, se engem se a gyereket. Tehát a tanúság gyerekek, sose szexeljetek védekezés nélkül olyannal, akibe nem vagytok szerelmesek!!
2017. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak mondd meg neki. Ha nem kérdezi meg, de te nagyon érzed hogy mit akar tőled akkor is. Én átéltem milyen mikor a lány nem szól (és a testbeszédéből sem lehetett kiszűrni semmit), és mocsok rossz volt.
2017. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

#2 Tanulok a hibádból, köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod! :D

2017. jún. 10. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd megunja :-) nefélj semmi se tart örökre
2017. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem :D
2017. jún. 11. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!