Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam, hogy bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány aki egy gimibe jár velem. Ő két évvel fiatalabb nálam. Az elmúlt hónapban keltette fel a figyelmemet igazán. Két hete be is jelöltem facen, ő azonnal visszaigazolt, azóta beszélgetünk egymással, de csak facen. Ma megírtam neki, hogy jó lenne élőben is beszélni egymással. Ő igent mondott, úgyhogy holnap beszélek vele. Én elég önbizalomhiányos személy vagyok sajna. Szeretném elhívni fagyizni, vagy valamilyen programokra. Nem tudom, hogy fogadná. Ő nagyon gazdag, meg én is, ezért nincs társadalmi különbség köztünk. Csak horoszkópilag vagyunk ellentétesek. Múlt héten mindig figyelt engem suliban, természetesen én is őt. Szerintetek van esélyem? 17/F 15/L
2017. jún. 11. 19:01
 1/4 anonim válasza:
Szerintem van de elosszor legyetek jóban élőben is és miután olyan kapcsolatban vagytok akkor hívd randira nehogy megiedjen mondjuk egy fagyi szerintem nem olyan ilyesztően komoly ranni az így belefér csak ne úgy mond h randi 15/l
2017. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ő nagyon gazdag, meg én is, ezért nincs társadalmi különbség köztünk."

Ha számodra ez egy szempont a szerelemben, akkor nagyon erőteljesen kívánom, hogy magányosan dögölj meg. Egyébként, pedig én egy jelnek venném azt, hogy horoszkópilag nem illetek össze.

2017. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Csak úgy szólok, hogy nálam a pénz nem szempont. Csak bizony sok lányt nem érdekelek sajnos a szegényebbek. Am én is ugyan ezeket kívánom neked!
2017. jún. 11. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott van egy "ha" kötőszócska, majd kiszúrja a szemedet. Ezzel azt igazolod, hogy neked mégiscsak a pénz számít a szerelemben, vagy túl hülye vagy értelmezni a mondatokat.
2017. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!