Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Több, mint barátság, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint barátság, de kevesebb, mint szerelem. Hogy lehetne ebből valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy sráccal több, mint barátság a kapcsolatunk, de még sajnos nem vagyok szerelmes. Ez majd kialakulhat vagy inkább hagyjam? Bele lehet így szeretni valakibe?
2017. jún. 11. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély hogy összejöttök
2017. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy több, mint barátság, de nem vagy szerelmes?

Ő szerelmes beléd?

2017. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Számomra a több, mint barátság az, hogy szeretek vele beszélgetni, mint egy baráttal, szeretek vele lenni, mint egy baráttal, de arra is vágyom, hogy megéritsen, megcsókoljon stb. Viszont nem érzem azt a forró, lángoló, mindent elsöprő szerelmet.

Azt nem tudom, ő hogy van ezzel, sajnos.

2017. jún. 11. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem lehet belőle. :)
2017. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyedül csak az izzó, lángoló érzelmeket hiányolom. :(
2017. jún. 11. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján vágyakozol a szerelemre,de érzed hogy valami hiányzik ebből a srácból talán nem is tudod mi az.

Felesleges erőlködni mert nyögvenyelös,erőltetett lesz,velem is ez volt én belementem egy darabig elvoltunk aztán megismertem mást aki iránt erőteljesebb érzéseim voltak aztán megcsaltam,a srác megutált én pedig halgathattam mekkora egy lotyó vagyok.

2017. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!